DR IRENA ERIS

Pharmaceris W Melacyd , dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml

Produkt dostępny
54,89 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Unikalny wysokoskoncentrowany krem zawiera 4% Niacynamidu, którego efekt działania porównywalny jest do hydrochinonu*, stosowanego w wybielających terapiach medycznych.
Niacynamid o wysokim współczynniku bezpieczeństwa, skutecznie hamuje zarówno syntezę melaniny, jak i migrację barwnika do naskórka, przeciwdziałając powstawaniu nowych zmian barwnikowych.

Efekt kilkupoziomowego wybielania potęguje wit. C oraz kompleks Biomimetic-Peptid. Stopniowo zmniejszają one intensywność istniejących przebarwień, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry.

Witamina E pełni rolę fizjologicznego antyoksydantu, opóźniając procesy starzenia.

SPF 50+ zapewnia skuteczną fotoochronę skóry.

Krem nie powoduje odbarwień zdrowej skóry.

Sposób użycia

Przebarwione obszary skóry smarować 2-4 razy dziennie. Efekt wybielający widoczny po min. 3 tygodniach stosowania. W trakcie kuracji i 10 tygodni po jej zakończeniu unikać ekspozycji skóry na słońce. Zalecane jest jednoczesne stosowanie kremu na noc z serii Pharmaceris W.

Wskazania

Krem polecany do codziennej pielęgnacji na dzień, dla skóry z przebarwieniami, nierównym kolorytem oraz narażonej na powstawanie przebarwień podczas ekspozycji na słońce, zmian hormonalnych, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej oraz zmianach zapalnych.

Skład

Niacynamid 4%

skutecznie hamuje zarówno syntezę melaniny, jak i migrację barwnika do naskórka, przeciwdziałając powstaniu nowych zmian barwnikowych. Zapobiega szkodom wywołanym przez promieniowanie UV i przyspiesza proces regeneracji skóry uszkodzonej działaniem promieni UV.

Witamina C

hamuje aktywność tyrozynazy (enzymu aktywującego powstawanie przebarwień). Wykazuje działanie rozjaśniające powierzchnię skóry. Redukuje szkodliwy wpływ promieniowania UV, pomagając chronić DNA komórek skóry. Chroni lipidy przed utlenieniem i hamuje procesy starzenia się skóry.

Witamina E

tzw. witamina młodości o silnym działaniu przeciwutleniającym, chroni przed wolnymi rodnikami i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Redukuje zmarszczki oraz nawilża i przyspiesza proces regeneracji i odbudowy skóry.

Biomimetic-Peptid

biomimetyczny peptyd zmniejsza ilość nierównomiernie rozmieszczonej w powierzchniowych warstwach skóry melaniny, stopniowo zmniejszając intensywność przebarwień i równomiernie rozjaśniając naskórek.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Armii Krajowej 12 05-500 Piaseczno

Kod EAN

5900717147324
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Pharmaceris W Melacyd , dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Pharmaceris W Melacyd , dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml
Pharmaceris W Melacyd , dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml
dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień, 30 ml
54,89 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport