Środki higieniczne - artykuły higieniczne dla dorosłych

Środki higieniczne - artykuły higieniczne dla dorosłych

Nasze ciało każdego dnia narażone jest na różnego rodzaju urazy i zranienia. Warto zatem zawsze być wyposażonym w odpowiednie materiały opatrunkowe. Podobnie jest w przypadku artykułów pomagających nam utrzymać higienę. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór produktów higienicznych i opatrunkowych, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 522

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 522

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Artykuły opatrunkowe

Skaleczenia, otarcia i zadrapania zdarzają się każdemu. Podczas uprawiania sportu, wykonywania pracy, a także codziennych domowych aktywności, może dochodzić do uszkodzeń naskórka. Aby rana odpowiednio się goiła, konieczne jest jej opatrzenie. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór materiałów opatrunkowych w różnych rozmiarach.

Materiały opatrunkowe niezbędne w apteczce

Kompletując podręczną apteczkę, warto wyposażyć ją w podstawowe artykuły opatrunkowe. Dzięki nim można sprawnie przygotować opatrunek. W Aptece dla Rodziny znajdziesz plastry, gazy, bandaże oraz opatrunki specjalistyczne, dzięki którym uzupełnisz swoją apteczkę.

­­­Materiały higieniczne

Troska o higienę jest ważna na każdym etapie życia. Wraz z wiekiem często pojawiają się dolegliwości urologiczne, powodujące dyskomfort. Wówczas warto wspomóc się odpowiednimi produktami higienicznymi, które pomogą zachować świeżość. W tym zakresie oferujemy wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn oraz preparaty higieniczne. W naszym asortymencie posiadamy także pieluchomajtki oraz pieluchy dla dorosłych

Artykuły higieniczne dla kobiet

Comiesięczne dolegliwości związane z okresem są bardzo dokuczliwe dla wielu kobiet. W te dni istotna jest troska o organizm, odpoczynek i sen, ale również odpowiednia higiena. W jej zachowaniu pomogą podpaski, tampony oraz wkładki, które są delikatne dla wrażliwych okolic intymnych. W tej kategorii znajdziesz materiały higieniczne niezbędne podczas miesiączki.