Wkładki urologiczne i podpaski na nietrzymanie moczu

Wkładki urologiczne są środkiem higienicznym stosowanym w przypadku problemów związanych z nietrzymaniem moczu. Są w pełni wygodne w stosowaniu i neutralizują poczucie dyskomfortu, z jakim może wiązać się ta dolegliwość. W tej kategorii znajdziesz wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn, dostępne w różnych rozmiarach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak należy stosować wkładki urologiczne?

Wkładki urologiczne inaczej zwane są wkładkami anatomicznymi. Wynika to z faktu, iż ich kształt jest w pełni dopasowany do ciała człowieka. Dzięki temu gwarantują pełen komfort stosowania, wygodę oraz dyskrecję. Dodatkowo, materiał, z którego są wykonane jest delikatny, ale równocześnie bardzo chłonny. Wkładki urologiczne wystarczy nakleić na noszoną na co dzień bieliznę i zmieniać każdorazowo po zaobserwowaniu wycieku moczu. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wkładek anatomicznych o różnym stopniu chłonności.

Odpowiednio dobrane wkładki anatomiczne

Należy pamiętać, że wkładki urologiczne oprócz zróżnicowanego stopnia chłonności, mają również różne rozmiary. Przy ich wyborze warto zatem kierować się tymi dwoma parametrami. Dzięki temu skuteczność oraz komfort stosowania danych środków będą największe. Wkładki anatomiczne można dobrać również pod kątem płci. Produkty dostosowane do męskiego ciała oraz potrzeb będą się bowiem różnić od tych dla kobiet.

Wkładki urologiczne męskie

Warto pamiętać, że istnieją wkładki urologiczne dedykowane specjalnie dla mężczyzn. Ich kształt idealnie współgra z męskim ciałem i pozwala zachować dyskrecję. Są one wykonane z przewiewnego materiału, który pozwala skórze oddychać, ale równocześnie cechują się wysoką chłonnością. W Aptece dla Rodziny znajdziesz wkładki urologiczne męskie w odpowiednim rozmiarze.