Mama i dziecko

Mama i dziecko

Ciąża to wyjątkowy czas. Każda kobieta planująca dziecko powinna jednak zatroszczyć się o swoje zdrowie. Istotne jest wykonanie podstawowych badań, a także odpowiednia suplementacja. W naszej ofercie dostępne są preparaty zawierające witaminy i minerały dla przyszłych mam. Wspomagają one organizm kobiety już na etapie przygotowań do zajścia w ciążę.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 923

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 923

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak dbać o zdrowie w ciąży i po porodzie?

W trakcie ciąży ważne jest zachowanie kondycji. Jeżeli nie ma ku temu przeciwwskazań, kobiety nie powinny rezygnować z lekkiej aktywności fizycznej. Dzięki niej organizm jest lepiej dotleniony, a jelita sprawniej funkcjonują. Jeżeli jednak pojawiają się dolegliwości gastryczne, warto zastosować preparaty przeczyszczające. W naszej aptece znajdziesz środki w formie kapsułek, tabletek, ziół lub proszku. Wzmacniają one działanie układu trawiennego. W walce z hemoroidami pomogą natomiast czopki, kremy oraz maści doodbytnicze.

Odpowiednia suplementacja w ciąży

Okres ciąży to czas, w którym wzrasta zapotrzebowanie organizmu kobiety na niektóre witaminy i minerały.  Warto wówczas suplementować kwas foliowy, jod, witaminę D oraz żelazo. W naszym asortymencie posiadamy wiele preparatów w wygodnej formie tabletek i kapsułek, które pomogą uzupełnić dane składniki.

Pielęgnacja skóry po porodzie

Podczas ciąży i połogu ciało kobiety ulega licznym zmianom. Po porodzie bardzo często pojawiają się rozstępy. W przypadku kobiet karmiących piersią konieczna jest natomiast odpowiednia pielęgnacja sutków.  Aby uelastycznić i nawilżyć skórę, należy sięgnąć po kosmetyki, które wspomagają proces regeneracji naskórka. W tej kategorii znajdziesz maści i kremy wspierające pielęgnację skóry. Ich stosowanie jest w pełni bezpieczne. Zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka.

Mama i dziecko – troska na każdym etapie

Dziecko wymaga wiele uwagi i troski. Bardzo ważny jest dobór środków, które zapewnią mu prawidłowy rozwój. W naszym asortymencie posiadamy wiele akcesoriów oraz kosmetyków, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i komfort Twojego maluszka. Znajdziesz tu również szeroką gamę produktów żywieniowych, a także artykułów pielęgnacyjnych. Jeśli jesteś w trakcie karmienia, przydatne mogą okazać się również akcesoria wspomagające laktację.