Pieluchomajtki, pieluchy i pampersy dla dorosłych

Pieluchy i pieluchomajtki to środki higieniczne, które stosuje się podczas występowania problemów z nietrzymaniem moczu. Pozwalają one na utrzymanie higieny i uniknięcie wstydliwego zapachu. W tej kategorii znajdziesz pieluchy i pieluchomajtki dla dorosłych w różnych rozmiarach; odpowiednie dla kobiet oraz mężczyzn.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 47

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 47

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jakie pieluchomajtki dla dorosłych wybrać?

Wybierając pieluchomajtki dla dorosłych, należy przede wszystkim skupić się na odpowiednim doborze rozmiaru. W Aptece dla Rodziny znajdziesz pieluchy chłonne w różnych rozmiarach – od S do L.  Proponujemy pieluchomajtki z pasem biodrowym oraz mocowane na przylepcorzepach. W naszej aptece znajdziesz również pieluchy dla dorosłych w różnych rozmiarach oraz o różnym stopniu chłonności. Dobór odpowiedniego produktu ma bardzo duże znaczenie dla komfortu jego użytkowania.

Pieluchomajtki, a majtki chłonne

Pieluchomajtki różnią się od majtek chłonnych głównie sposobem zakładania. Majtki chłonne ubiera się bowiem jak zwykłą bieliznę, a przy ich zdejmowaniu materiał nie ulega uszkodzeniu. Nie są one również wyposażone w żadne dodatkowe zapięcia. Pozwalają na zachowanie dyskrecji i codzienną aktywność. Natomiast pieluchomajtki są mocowane na pasie biodrowym lub przylepcorzepach, co zapobiega ewentualnym przeciekom. Dodatkowo, majtki chłonne są wykonane z cienkiego materiału, który łatwo ukryć pod ubraniami. Pieluchomajtki dla dorosłych są znacznie grubsze. Dlatego też dany środek higieniczny jest stosowany głównie do ochrony osób leżących. W naszej ofercie znajdziesz obydwa produkty – dzięki temu dobierzesz rozwiązanie dopasowane do aktualnych potrzeb.