Apteczki

Kompletowanie apteczki to nieodłączny element przygotowań do podróży. Powinna ona również znajdować się w każdym miejscu pracy, w domu oraz w szkole. W tej kategorii znajdziesz produkty niezbędne do uzupełnienia apteczki. Oferujemy plastry, bandaże, opaski, gazy, a także koce termiczne i kasetki do dawkowania tabletek.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Apteczka pierwszej pomocy

Nie istnieje uniwersalny sposób wyposażenia apteczki pierwszej pomocy. Jest jednak kilka norm dotyczących jej użytkowania. Wkład apteczki powinien być dostosowany do potrzeb, a korzystanie z niej w pełni komfortowe. Poza tym musi być ona odporna na działanie czynników zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz produkty, w które warto wyposażyć apteczkę, niezależnie od jej przeznaczenia.

Apteczka turystyczna – co powinno się w niej znaleźć?

Przygotowując się do wyjazdu, warto mieć na względzie odpowiednie wyposażenie apteczki turystycznej. W podróży bardzo często przytrafiają nam się bowiem urazy. Przydatne mogą okazać się podstawowe materiały opatrunkowe - takie jak plastry, bandaże oraz opaski uciskowe. Aby bezpiecznie opatrzyć ranę, należy mieć ze sobą rękawiczki lateksowe oraz wodę utlenioną, która pozwoli usunąć zanieczyszczenia. Warto spakować również nożyczki. Wszystkie te produkty znajdziesz w ofercie Apteki dla Rodziny. Dodatkowo, proponujemy skompletowane już przez nas apteczki.

Wyposażenie apteczki samochodowej

Zgodnie z prawem, apteczka samochodowa powinna zawierać podstawowy zestaw ratunkowy, który pozwoli opatrzyć rany i złamania. Ponadto, powinien się w niej znaleźć koc ratunkowy, który chroni przed wyziębieniem. Należy również wyposażyć ją w plastry różnej wielkości, jałowy opatrunek oraz opaski uciskowe. Podobnie jak w przypadku apteczki turystycznej – powinny się w niej znaleźć nożyczki i rękawiczki lateksowe. Wszystkie potrzebne do skompletowania apteczki samochodowej produkty znajdziesz w Aptece dla Rodziny. Możesz także skorzystać z gotowych zestawów.

Domowa apteczka – pierwsza pomoc w zasięgu ręki

Nieszczęśliwe wypadki mogą przytrafić się nam również w domu. Z tego powodu warto mieć zawsze pod ręką dobrze wyposażoną apteczkę. Powinny się w niej znaleźć przede wszystkim materiały opatrunkowe. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór plastrów w różnych rozmiarach, bandaży oraz opatrunków. Proponujemy również akcesoria takie jak pilniczki, obcążki oraz nożyczki. W tej kategorii znajdziesz także kasetki do dawkowania leków oraz przecinarki do tabletek.