Preparaty z nikotyną

Uzależnienie sprawia, że mimo prób rzucenia nałogu, wciąż mamy ochotę sięgnąć po papierosa. Aby z nią walczyć, warto wspomóc się preparatami zawierającymi nikotynę. Dzięki nim objawy odstawienia oraz głodu nikotynowego będą przebiegały łagodniej. W tej kategorii znajdziesz środki z nikotyną, które pomogą Ci rzucić palenie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak działają preparaty zawierające nikotynę?

Dla osób, które palą papierosy od wielu lat, pomoc farmakologiczna podczas rzucania palenia często jest niezbędna. Wśród środków, które pomagają w wyjściu z nałogu, najpopularniejsze są preparaty z nikotyną. Zazwyczaj zawierają one w swoim składzie kompleks nikotyny z kationitem. Dzięki temu nikotyna uwalniana jest powoli i zostaje wchłonięta do organizmu. Przyjmowanie danych środków pozwala na zmniejszenie negatywnych skutków odstawienia tytoniu. W naszej aptece znajdziesz preparaty z nikotyną w formie aerozoli, pastylek oraz gum do żucia.

Środki z nikotyną – jak dobrać odpowiedni?

Wybór odpowiedniego środka wspomagającego rzucenie palenia zależy od indywidualnych preferencji. Preparaty z nikotyną różnią się bowiem od siebie częstotliwością stosowania, postacią oraz smakiem. W zależności od produktu, zawierają także zróżnicowaną dawkę nikotyny. W związku z tym należy dobierać je ostrożnie - w zależności od etapu rzucania palenia, na którym się znajdujemy. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty z nikotyną w różnych dawkach oraz w różnych postaciach. Możesz więc dobrać produkt najlepszy dla Ciebie.