Leki wspomagające rzucenie palenia

Rzucenie palenia to ciężki proces. Czasami sama silna wola nie wystarczy, aby na stałe zerwać z nałogiem. Wówczas z pomocą przychodzą leki wspomagające rzucenie palenia. Dzięki nim organizm łatwiej radzi sobie z konsekwencjami braku nikotyny w organizmie. W tej kategorii znajdziesz środki, które pomogą w walce z nałogiem.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Preparaty na rzucenie palenia

Kluczową rolę w zerwaniu z nałogiem nikotynowym odgrywa psychika palacza. W wychodzeniu z uzależnienia bardzo ważna jest silna wola oraz faktyczna chęć rzucenia palenia. Drugą istotną kwestią jest zaspokojenie potrzeb organizmu, który może borykać się z głodem nikotynowym. W takiej sytuacji warto sięgnąć po leki wspomagające rzucenie palenia, dostępne w Aptece dla Rodziny. Proponujemy także preparaty, które zostały stworzone, aby łagodzić przykre objawy odstawienia tytoniu. W naszym asortymencie dostępne są produkty, które mogą stanowić wsparcie w walce z kaszlem palacza.

Plastry nikotynowe

Jedną z najczęściej wybieranych form walki z nałogiem (przede wszystkim ze względu na wygodę stosowania) są plastry nikotynowe. Plaster nakleja się na skórę, a odpowiednia dawka nikotyny jest z niego powoli uwalniana do organizmu. Zazwyczaj wymienia się go po 16 lub 24 godzinach od założenia. Dane preparaty są przezroczyste, co sprawia, że po naklejeniu stają się niemal niewidoczne na skórze. W naszej ofercie znajdziesz plastry nikotynowe o różnej zawartości nikotyny. Możesz więc wybrać preparat, który będzie odpowiedni dla Ciebie.