Kremy i balsamy do ciała

Kremy i balsamy do ciała potrzebne są skórze przez cały rok. Działają nawilżająco, przywracając skórze gładkość i miękkość. Warto regularnie korzystać z balsamów i kremów do ciała, aby zachować zdrową, promienną skórę.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 194

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 194

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Krem nawilżający do ciała

Krem lub balsam nawilżający do ciała warto stosować zarówno podczas chłodniejszych miesięcy, jak i w okresie letnim. Skóra przez cały rok potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby utrzymać zdrowie i piękny wygląd. Dostępne są balsamy i kremy do ciała nawilżające, odżywcze, regenerujące, rozświetlające i brązujące. Krem nawilżający do ciała pomaga zatrzymać w skórze wodę i chroni przed jej nadmiernym parowaniem. Zwiększa napięcie skóry i zmniejsza nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Regenerujące balsamy do ciała przeznaczone są m.in. do pielęgnacji skóry pozbawionej sprężystości, elastyczności i skóry zniszczonej. Regenerujące kremy do ciała przywracają skórze miękkość i gładkość.

Brązujące balsamy do ciała pozostawiają na skórze drobinki, nadające jej odpowiedni koloryt i blask. Skóra wygląda na promienną i opaloną. Kremy i balsamy nakładane na skórę po kąpieli lepiej wchłaniają się przez naskórek. Podczas aplikacji tych produktów pamiętajmy o wykonywaniu lekkiego masażu skóry, który wpłynie na lepsze odżywienie tkanek i poprawę kondycji skóry. Regularne korzystnie z balsamów i kremów do ciała jest niezbędne dla zachowania zdrowej, dobrze nawilżonej i odżywionej skóry.

Balsam do ciała nawilżający

Krem lub balsam nawilżający do ciała najczęściej wystarczy stosować 1-2 razy dziennie, w zależności od kondycji skóry. U jednych osób jest ona bardziej wymagająca, łatwiej ulega przesuszeniu i podrażnieniom. Wówczas warto sięgać po balsamy do ciała 2 razy dziennie. Jeśli skóra nie traci tak szybko wody, można stosować te produkty rzadziej. Kremy i balsamy do ciała można nakładać na skórę tak często, jak zachodzi potrzeba. Są one szczególnie pomocne po kąpieli. Detergenty zawarte w produktach do mycia ciała mogą wywołać przesuszenie skóry i powodować uczucie ściągnięcia. Nawilżający balsam do ciała pomaga wyeliminować suchość i przywraca skórze komfort.