Akcesoria dla dziecka

Kompletując wyprawkę dla niemowlaka, wielu rodziców staje przed wyborem odpowiednich akcesoriów. Ważny jest bowiem zakup pieluszek, artykułów higienicznych, środków pielęgnacyjnych, a także produktów, które zwiększają bezpieczeństwo opieki nad maluszkiem. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów dla dzieci i niemowląt, dzięki którym Twoja wyprawka będzie kompletna.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 144

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 144

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jakie akcesoria dla niemowląt wybrać?

Aby odpowiednio przygotować się na przyjście dziecka na świat, należy zadbać o skompletowanie wyprawki. W jej skład powinny wchodzić akcesoria takie jak smoczki, pieluszki, termometry, inhalatory oraz artykuły higieniczne. Wszystkie wspomniane produkty znajdziesz w asortymencie Apteki dla Rodziny. W przypadku niemowląt bardzo ważne jest używanie łagodnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Warto więc zadbać o zakup artykułów, które sprawdzą się w codziennej pielęgnacji. Podkłady higieniczne oraz pampersy to kolejne niezbędne akcesoria dla niemowlaka. Przy ich wyborze należy kierować się odpowiednim rozmiarem. Podobnie wygląda kwestia zakupu smoczka – przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jego rozmiar i odpowiednie dopasowanie go do wieku maluszka.

Akcesoria dla dziecka stworzone w trosce o jego zdrowie

Bardzo ważnymi elementami wyprawki są artykuły dla dzieci, które wspierają rodziców w trosce o zdrowie maluszka. Zaliczamy do nich termometry, inhalatory oraz aspiratory, a także monitory oddechu. Dzięki wspomnianym produktom jesteśmy w stanie diagnozować pierwsze objawy niepokojących dolegliwości dziecięcych. W Aptece dla Rodziny znajdziesz szeroki wybór termometrów bezdotykowych, które można stosować już od pierwszych dni życia maluszka. Warto również zaopatrzyć się w monitor oddechu lub elektroniczną nianię. Dzięki danym urządzeniom możliwe jest śledzenie zachowania dziecka, nawet jeżeli nie jesteśmy w jego bezpośrednim pobliżu. W sytuacji, w której pojawia się zagrożenie, możemy więc sprawnie zareagować. Są one szczególnie przydatne w zapobieganiu śmierci łóżeczkowej.