Aspiratory, inhalatory i termometry

Aspiratory, inhalatory i termometry dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku niemowląt, jak i starszych dzieci. Są one świetnym wsparciem w diagnozowaniu i łagodzeniu pierwszych objawów przeziębienia i grypy. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które zostały stworzone, aby łagodzić dziecięce dolegliwości.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Termometry bezdotykowe i elektroniczne

Bezdotykowe termometry dla dzieci są bardzo wygodne w użytkowaniu. Dzięki danemu urządzeniu już po kilku sekundach możemy poznać temperaturę dziecka. To znacznie szybszy sposób niż w przypadku termometrów rtęciowych. Ponadto, elektroniczne termometry charakteryzują się wysoką dokładnością pomiaru i są wyposażone w wyraźny wyświetlacz. Są one świetnym wsparciem w diagnozowaniu gorączki u dzieci. W zależności od wskazania termometru bezdotykowego, możemy podjąć decyzję o podaniu odpowiednich preparatów przeciwgorączkowych. W Aptece dla Rodziny znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych termometrów elektronicznych.

Jak działają inhalatory dla dzieci?


Inhalatory dla dzieci są rozwiązaniem na katar, kaszel oraz problemy z zatokami. Dane urządzenia służą do aplikacji leków w sposób wziewny, która jest określana nebulizacją. Preparaty, które możemy aplikować przy ich użyciu to różnego typu solanki, mgiełki i antybiotyki. Zasada działania nebulizatorów polega na aplikacji leku bezpośrednio do płuc. Inhalatory dla dzieci często mają kolory oraz wzory, które mają zachęcić najmłodszych. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w funkcję nagrywania, dzięki której podczas procesu inhalacji dziecko może słuchać ulubionych bajek. Tego typu nebulizatory znajdziesz w asortymencie naszej apteki.

Aspiratory do nosa dla dzieci

Aspiratory są to inaczej mówiąc odciągacze do kataru dla dzieci. Dane urządzenia to rozwiązanie w sytuacji, w której nasza pociecha nie jest w stanie samodzielnie wydmuchać nosa. Częstym wyborem w przypadku aspiratorów jest gruszka, dzięki której można wydobyć zalegającą wydzielinę. W naszym asortymencie znajdziesz gruszki dla niemowląt, które można stosować nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Wyróżniamy również odciągacze manualne, jednak bardzo ciężko jest je utrzymać w czystości. Lepszym wyborem jest aspirator elektryczny. Niektóre modele posiadają wgrane melodyjki, które sprawiają, że proces odciągania kataru staje się bardziej przyjemny dla dziecka.