Libido i potencja

Libido i potencja

Zbyt niskie libido staje się coraz bardziej powszechnym problemem. Zdecydowany wpływ ma na to obecne tempo życia. Panowie często skarżą się również na problemy z erekcją. Dane kłopoty w sypialni wpływają na obniżenie jakości życia. Aby znów czerpać satysfakcję ze współżycia, warto wspomóc się odpowiednimi preparatami. Znajdziesz je w naszej aptece.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 35

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 35

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak podnieść libido?

Obniżone libido może być konsekwencją stresu, złej diety, a także zbyt częstego sięgania po używki. Może mieć także podłoże psychologiczne. Najlepszym sposobem na znalezienie źródła problemu, jakim jest zbyt niskie libido, jest szczera rozmowa z partnerem. Może się bowiem okazać, że w jej wyniku uda się wypracować wspólne rozwiązania. Jeżeli jednak naturalne metody nie pomagają, warto wspomóc się odpowiednimi preparatami. W naszej ofercie znajdziesz środki, które pomogą odzyskać ochotę na seks.

Problemy z potencją

Potencja jest to zdolność organizmu do wykonywania czynności seksualnych. Obejmuje ona inicjację, rozpoczęcie, utrzymanie oraz zakończenie stosunku. Kłopoty z potencją bardzo często dotykają mężczyzn i są ściśle związane z zaburzeniami erekcji. Panowie często mają również problem ze zbyt wczesnym wytryskiem. Przyczyną danych sytuacji może być nadmierny stres bądź chwilowy spadek kondycji organizmu.

Preparaty na problemy z erekcją

W przypadku zaburzeń erekcji warto wspomóc się preparatami ziołowymi. Można również sięgnąć po produkty zawierające sildenafil. Substancja ta zwiększa napływ krwi do prącia. Dane środki należy przyjąć przed stosunkiem, zgodnie z zaleceniami umieszczonymi w ulotce. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór preparatów wspomagających erekcję pod postacią wygodnych do przyjęcia tabletek. Proponujemy także specjalne aerozole, które zmniejszą tkliwość członka na dotyk i pozwolą dłużej cieszyć się stosunkiem.