Egzema

Egzema, zwana także atopowym zapaleniem skóry, to choroba skóry, która objawia się m.in. swędzeniem, zaczerwienieniem i wysypką. Choroba ta jest zwykle przewlekła i może znacznie wpłynąć na jakość życia osoby dotkniętej tą dolegliwością.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

W naszej aptece internetowej znajdziesz wiele preparatów, które pomagają w łagodzeniu objawów egzemy i wspomagają regenerację skóry. Preparaty te zawierają zwykle składniki łagodzące podrażnienia, przeciwzapalne i nawilżające, takie jak np. kwas hialuronowy, witamina E, aloes czy olej z pestek winogron.

 

W kategorii preparatów na egzemę znajdziesz m.in. kremy, maści i żele, które stosuje się miejscowo na zmienione chorobowo miejsca skóry. Preparaty te pomagają w łagodzeniu swędzenia, redukowaniu zaczerwienień i zapaleń, a także poprawiają kondycję skóry.

 

W aptece  znajdziesz również suplementy diety i witaminy, które pomagają w wzmocnieniu układu odpornościowego i poprawie kondycji skóry. Suplementy te zawierają zwykle składniki takie jak np. witamina C, witamina D, cynk, selen i kwasy omega-3, które mają korzystny wpływ na zdrowie skóry i ogólną kondycję organizmu.

 

W przypadku egzemy, ważne jest regularne stosowanie preparatów i suplementów, które pomagają w łagodzeniu objawów choroby oraz zapobiegają nawrotom.