Preparaty na żylaki

Żylaki to poszerzone i wydłużone naczynia żylne, które najczęściej występują w nogach. Są to naczynia krwionośne, które odprowadzają krew z powrotem do serca. Gdy żylaki się rozwijają, naczynia te stają się niewydolne i nieprawidłowo rozszerzone, co może prowadzić do różnych objawów i powikłań.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 62

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 62

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Objawy żylaków mogą obejmować obrzęk nóg, zwłaszcza w okolicach kostek i nóg, ból lub uczucie ciężkości w nogach, mrowienie lub pieczenie w okolicach żylaków, widoczne, wypukłe i sinawe naczynia żylne pod skórą oraz skurcze mięśni łydek.

 

W naszej aptece internetowej znajdziesz preparaty na żylaki, które pomogą złagodzić dokuczliwe objawy. Noszenie specjalnych pończoch uciskowych lub rajstop uciskowych może pomóc zmniejszyć obrzęk i uczucie ciężkości w nogach. Szeroka gama produktów w naszej aptece pozwoli Ci dobrać odpowiednią pończochę, którą możesz nosić przez cały dzień i czuć się komfortowo.

 

W naszej ofercie znajdziesz również leki na żylaki bez recepty, które wspierają leczenie krążenia i chronią naczynia żylne. Preparaty o działaniu przeciwzapalnym i ze składnikami wspomagającymi krążenie żylne.