Leki na opryszczkę

Opryszczka to dolegliwość, która dotyka ust i jamę ustną. Opryszczka to choroba wywołana przez wirusa Herpes simplex, która może powodować bolesne pęcherze na ustach, wokół nosa lub na innych obszarach twarzy. 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

W naszej aptece internetowej znajdziesz wiele preparatów, które pomagają w łagodzeniu objawów opryszczki oraz przyspieszają proces gojenia. Preparaty te zawierają zwykle składniki łagodzące podrażnienia, przeciwzapalne i przeciwwirusowe, takie jak np. acyklowir, lidokaina, wyciąg z rumianku czy aloes.

 

W kategorii Opryszczka znajdziesz m.in. kremy, maści i żele, które stosuje się miejscowo na zmienione chorobowo miejsca w jamie ustnej i na wargach. Preparaty te pomagają w łagodzeniu bólu, redukowaniu zapalenia oraz przyspieszają gojenie się zmian skórnych.

 

W aptece internetowej znajdziesz również suplementy diety i witaminy, które pomagają w wzmocnieniu układu odpornościowego i poprawie kondycji skóry. Suplementy te zawierają zwykle składniki takie jak np. witamina C, witamina D, cynk, selen i kwasy omega-3, które mają korzystny wpływ na zdrowie skóry i ogólną kondycję organizmu.