Czym jest Terapia Bezsenności®?

Terapia Bezsenności® to 6-tygodniowy program poprawy snu w formie wygodnej aplikacji na telefon i komputer. Cotygodniowe sesje programu możesz odbywać gdzie i kiedy chcesz, w warunkach, które będą dla Ciebie komfortowe. W tworzeniu aplikacji uczestniczyli wiodący eksperci medycyny snu w Polsce. Program oparty jest na terapii poznawczo-behawioralnej, zalecanej jako pierwszoplanowa metoda w leczeniu bezsenności.

Terapia bezsenności

Użytkownicy korzystający z aplikacji Terapia Bezsenności® osiągnęli:

Co zyskasz dołączając do programu Terapia Bezsenności®?

1. Zrozumiesz przyczyny Twoich problemów ze snem.

2. Otrzymasz plan poprawy snu dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

3. Poznasz terapeutyczne techniki radzenia sobie z bezsennością.

4. Otrzymasz dostęp do analizy parametrów Twojego snu i Twoich postępów.

5. Odbędziesz 6 samodzielnych sesji opartych na terapii poznawczo-behawioralnej.

6. Zmienisz swoje nawyki związane z zasypianiem.

Terapia Bezsenności® to metoda leczenia o potwierdzonej skuteczności

Aplikacja Terapia Bezsenności® jest wyrobem medycznym o naukowo potwierdzonej skuteczności. Program został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, jako oprogramowanie do diagnozowania, monitorowania i łagodzenia skutków bezsenności.

Aplikacja oparta jest na sprawdzonych metodach leczenia, a jej twórcy korzystali z aktualnych międzynarodowych wytycznych dotyczących leczenia bezsenności i wieloletniej własnej praktyki klinicznej. Poznawczo-behawioralna terapia bezsenności, uznana jest przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Snem za najskuteczniejszą i podstawową metodę leczenia bezsenności.