Laktatory i akcesoria

Problemy z produkcją pokarmu dotykają wielu młodych kobiet. Warto jednak pamiętać, że mogą mieć one jedynie przejściowy charakter. Często bowiem laktację należy odpowiednio pobudzić. W tej kategorii znajdziesz specjalne laktatory wspierające odciąganie pokarmu z piersi.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Laktator – wsparcie w procesach karmienia

Pierwsze dni karmienia mogą okazać się problematyczne. Na początku niemowlęta mają bowiem problem z chwyceniem piersi, co nie pozwala na wydostanie się z nich pokarmu. Przez kilka pierwszych dni lub tygodni karmienie może być więc bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji warto sięgnąć po laktator, który ma za zadanie odciągnąć pokarm. W Aptece dla Rodziny znajdziesz laktatory ręczne i elektryczne, dzięki którym proces ten przebiegnie sprawnie.

Laktatory pobudzające laktację

Proces produkcji mleka jest naturalną reakcją fizjologiczną, która zachodzi w kobiecych piersiach. Niekiedy jednak zdarza się, że gruczoły mleczne potrzebują odpowiedniego pobudzenia. W takiej sytuacji można skorzystać z naturalnych metod stymulujących laktację i sięgnąć po herbatki oraz suplementy laktacyjne bądź witaminy dla matek karmiących. Można również wspomóc się odpowiednio dobranym laktatorem. W naszej aptece znajdziesz produkty, które zostały stworzone z myślą o wspieraniu procesów odciągania pokarmu.