Produkt niedostępny
MEDA

ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt.

Produkt niedostępny
51,67 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający polikosanol, czerwony fermentowany ryż, kwas foliowy, koenzym Q10 i astaksantynę.

Fermentowany czerwony ryż zawiera monakolinę, naturalną substancję, która ze względu na budowę chemiczną zaliczana jest do grupy statyn. Polikosanol jest mieszaniną naturalnych alkoholi tłuszczowych zawartych w woskach roślinnych trzciny cukrowej, otrębach ryżowych oraz w wosku pszczelim. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Koenzym Q10 jest fizjologicznym składnikiem obecnym w organizmie. Astaksantyna jest substancją syntetyzowaną przez mikroalgi Haematococcus pluvialis.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie: 1 tabletka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku trudności z połknięciem tabletki, można ją podzielić na dwie części, a następnie połknąć popijając szklanką wody.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w monakolinę, polikosanol, kwas foliowy, koenzym Q10 i astaksantynę.

Składniki

1 tabl. zawiera: 200 mg czerwonego ryżu fermentowanego (co odpowiada 3 mg monakoliny) 0,5 mg astaksantyny (z mikroalg Haematococcus pluvialis Flotow), 10 mg polikosanolu, 200 μg kwasu foliowego (100% RWS), 2 mg koenzymu Q10.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować w połączeniu z lekami obniżającymi poziom cholesterolu. U stosujących preparat mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe i ból mięśniowy, głównie u osób nietolerujących statyn. W przypadku wystąpienia bólu mięśniowego należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią

Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kod EAN

8019561240031
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt. tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt.
ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt.
tabletki przeciwmiażdżycowe ze składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 60 szt.
51,67 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport