Produkt niedostępny
ADAMED PHARMA

Flexinovo Forte, proszek ze składnikami na zdrowe i silne stawy, 30 sasz.

Produkt niedostępny
65,55 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Dla pacjentów dorosłych którzy chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie narządu ruchu. Produkt o wyjątkowym, bardzo bogatym składzie, zawierający większość składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania stawów.

Zalecane dzienne spożycie

Zawartość saszetki rozpuścić w 250 ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Stosować raz dziennie, najlepiej po posiłku, o stałej porze dnia. Korzystne właściwości produktu uzależnione są od systematyczności jego stosowania.

Składniki

Witamina E, rybflawina, cynk, miedź, selen, witamina C oraz mangan zawarte w preparacie pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, mangan dodatkowo pomaga w prawidłowych tworzeniu tkanek łącznych, a witamina C w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Flexinovo Forte suplement diety zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Żółcień pomarańczowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Flexinovo Forte, proszek ze składnikami na zdrowe i silne stawy, 30 sasz. proszek ze składnikami na zdrowe i silne stawy, 30 sasz.
Flexinovo Forte, proszek ze składnikami na zdrowe i silne stawy, 30 sasz.
proszek ze składnikami na zdrowe i silne stawy, 30 sasz.
65,55 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport