Produkt niedostępny
QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.

Produkt niedostępny
26,38 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Kolagen typu II zawiera istotne ilości proliny i glicyny, które odpowiadają za strukturę i wytrzymałość kolagenu. Chondroityna i glukozamina wchodzą w skład struktur sieci i dzięki temu wspomagają ich prawidłową budowę. Kwas hialuronowy (HA) jest najważniejszym składnikiem płynu maziowego w stawach z uwagi na jego właściwości wiązania wody i właściwości poślizgowe. Kolagen, HA, glukozamina i chondroityna są lepiej przyswajane razem niż pojedynczo.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 2 kaps. dziennie w trakcie posiłku. Porcję dzienną można podzielić na 2 posiłki. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 3 mies. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w składniki budujące chrząstkę stawów i tworzące maź stawową. Preparat szczególnie polecany dla osób uprawiających sport , z nadwagą (narażonych na przeciążenia stawów), w starszym wieku (dla lepszego odżywienia tkanki chrzęstnej).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

2 kaps. zawierają: 1100 mg kompleksu kolagenu, w tym 660 mg zhydrolizowanego kolagenu typu II i 100 mg kwasu hialuronowego oraz 200 mg siarczanu chondroityny i 100 mg siarczanu glukozaminy.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki  ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt. kapsułki  ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
26,38 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport