Produkt niedostępny
QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.

Produkt niedostępny
25,90 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Kolagen typu II zawiera istotne ilości proliny i glicyny, które odpowiadają za strukturę i wytrzymałość kolagenu. Chondroityna i glukozamina wchodzą w skład struktur sieci i dzięki temu wspomagają ich prawidłową budowę. Kwas hialuronowy (HA) jest najważniejszym składnikiem płynu maziowego w stawach z uwagi na jego właściwości wiązania wody i właściwości poślizgowe. Kolagen, HA, glukozamina i chondroityna są lepiej przyswajane razem niż pojedynczo.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 2 kaps. dziennie w trakcie posiłku. Porcję dzienną można podzielić na 2 posiłki. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 3 mies. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w składniki budujące chrząstkę stawów i tworzące maź stawową. Preparat szczególnie polecany dla osób uprawiających sport , z nadwagą (narażonych na przeciążenia stawów), w starszym wieku (dla lepszego odżywienia tkanki chrzęstnej).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

2 kaps. zawierają: 1100 mg kompleksu kolagenu, w tym 660 mg zhydrolizowanego kolagenu typu II i 100 mg kwasu hialuronowego oraz 200 mg siarczanu chondroityny i 100 mg siarczanu glukozaminy.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932578522
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt. kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.
25,90 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Doppelherz aktiv Na Stawy Kolagen, kapsułki ze składnikami wspomagającymi budowanie wytrzymałych struktur chrząstki stawowej, 30 szt.

Odbudowa chrząstki stawowej - czy jest możliwa?
Regeneracja chrząstki stawowej
Odbudowa chrząstki stawowej - czy jest możliwa?

Chrząstka stawowa wyściela zakończenia kości długich. Jej odpowiedni skład jakościowy i ilościowy odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawu. Niestety z wiekiem, ale również na skutek innych czynników dochodzi do zaburzeń w składzie chrząstki. Czy możliwa regeneracja chrząstki stawowej, a dzięki temu zwiększenie ich ruchomości i sprawności? Jaki preparat na stawy najlepiej wybrać?

Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?
zwyrodnienie statów

Pierwsze objawy choroby zwyrodnieniowej najczęściej pojawiają się po 50. roku życia. Dzięki odpowiednim zmianom w codziennych aktywnościach, można spowolnić przebieg choroby. Jak dbać o stawy, aby ich nie przeciążać? Jakie domowe sposoby na zwyrodnienie stawów złagodzą ból?

Co powinien zawierać skuteczny suplement na stawy?
suplementy

W leczeniu stawów można stosować substancje należące do tzw. grupy SYSADOA. Jakie leki na odbudowę chrząstki stawowej je zawierają? Co na stawy kolanowe może złagodzić ból, trzeszczenie i poprawić mobilność? 

chore stawy - leczenie
stawy

Choroba zwyrodnieniowa stawów ma charakter przewlekły, towarzyszy jej ból, niekiedy stan zapalny. Niestety dość mocno obniża ona jakość życia, głównie kobiet, ponieważ wśród osób cierpiących na tego typu dolegliwości dominują panie. Warto wiedzieć, że zwyrodnienie stawu to choroba postępująca, gdzie stosowane leczenie może przyhamować zmiany degeneracyjne w stawach. Nieco inaczej odczuwane jest zwyrodnienie kolana, a inaczej biodra czy kręgosłupa.

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport