Magne B6 Cardio, tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.

Produkt niedostępny
19,78 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (w tym mięśnia sercowego). Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny - aminokwasu ważnego dla utrzymania prawidłowego działania układu sercowo-naczyniowego.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety dla osób dorosłych, które chcą zadbać w diecie o odpowiedni poziom witamin i minerałów wspierających prawidłowe funkcjonowanie serca i utrzymanie właściwego ciśnienia krwi.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

2 tabl. zawierają: 60 mg magnezu (16% RWS); 300 mg potasu (15% RWS); 1,4 mg witaminy B6 (100% RWS); 1,1 mg tiaminy (100% RWS) i 30 mg wyciągu z owoców głogu.

Ciąża i karmienie piersią

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Bonifraterska 17 00-203 Warszawa

Kod EAN

5902502562213
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Magne B6 Cardio, tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Magne B6 Cardio, tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt. tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.
Magne B6 Cardio, tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.
tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.
19,78 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Magne B6 Cardio, tabletki ze składnikami wspomagającymi prawidłową pracę serca, 50 szt.

Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących
magnez
Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących

W ciąży oraz w okresie laktacji znacznie wzrasta zapotrzebowanie na magnez. Niedobory tego pierwiastka w tym czasie mogą prowadzić do mniejszej masy urodzeniowej dziecka, zaburzeń w przewodnictwie nerwowo - mięśniowym, a nawet skutkować przedwczesnym porodem. Czy zawsze należy suplementować magnez w ciąży? Jaki preparat magnezowy powinna wybrać przyszła mama?

Magnez - lek na różne schorzenia
magnez

Magnez wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia, układu nerwowego, mięśniowego, kostnego, a także układu rozrodczego. Na co dokładnie pomaga magnez i kiedy warto go stosować? Czy magnez obniża ciśnienie krwi, łagodzi skurcze i zmniejsza skutki stresu?

magnez
witaminy i minerały

Magnez to minerał, który wpływa na szereg narządów u układów jak serce, mięśnie, mózg, nerwy, trawienie. Niedobory magnezu mogą być dotkliwe i nieprzyjemne w skutkach. Rozwiązaniem niskiego poziomu magnezu jest jego właściwa podaż wraz z dietą. Można posiłkować się również gotowymi produktami prostu z apteki zawierającymi magnez. Warto wiedzieć, że poziom magnezu jest kluczowy dla osób stosujących np. leki moczopędne, ale nie tylko. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport