Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml

Produkt niedostępny
4,38 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety w płynie zawierający magnez, w postaci hipoalergicznego chelatu aminokwasowego o wysokiej biodostępności, i witaminę B6. Jedna ampułka preparatu pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i wspólnie z witaminą B6 odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także zmniejszenie zmęczenia i znużenia.

Magnez uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny, pomaga w prawidłowej syntezie białek oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie.

Dorośli: 1 ampułka (25 ml) dziennie, po posiłku. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety u osób wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na magnez.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 ampułka (25 ml) zawiera 375 mg magnezu (100% RWS) i 1,4 mg witaminy B6 (100% RWS).

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Nagawczyna 109c, 39-200 Nagawczyna

Kod EAN

5901330024535
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml
Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml
płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml
4,38 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, płyn z magnezem o smaku wiśniowym, 1 ampułka 25 ml

Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących
magnez
Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących

W ciąży oraz w okresie laktacji znacznie wzrasta zapotrzebowanie na magnez. Niedobory tego pierwiastka w tym czasie mogą prowadzić do mniejszej masy urodzeniowej dziecka, zaburzeń w przewodnictwie nerwowo - mięśniowym, a nawet skutkować przedwczesnym porodem. Czy zawsze należy suplementować magnez w ciąży? Jaki preparat magnezowy powinna wybrać przyszła mama?

Magnez - lek na różne schorzenia
magnez

Magnez wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia, układu nerwowego, mięśniowego, kostnego, a także układu rozrodczego. Na co dokładnie pomaga magnez i kiedy warto go stosować? Czy magnez obniża ciśnienie krwi, łagodzi skurcze i zmniejsza skutki stresu?

magnez
witaminy i minerały

Magnez to minerał, który wpływa na szereg narządów u układów jak serce, mięśnie, mózg, nerwy, trawienie. Niedobory magnezu mogą być dotkliwe i nieprzyjemne w skutkach. Rozwiązaniem niskiego poziomu magnezu jest jego właściwa podaż wraz z dietą. Można posiłkować się również gotowymi produktami prostu z apteki zawierającymi magnez. Warto wiedzieć, że poziom magnezu jest kluczowy dla osób stosujących np. leki moczopędne, ale nie tylko. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport