Lehning Santaherba, krople doustne homeopatyczne na katar sienny, 30 ml

Produkt niedostępny
23,35 zł
Opis produktu

Typ produktu

LEK BEZ RECEPTY

O produkcie

Lek o właściwościach drenujących obejmujący swoim działaniem układ oddechowy. Przydatny w leczeniu różnych postaci astmy, zapaleń obturacyjnych oskrzeli, korzystnie wpływa na układ krążenia i układ nerwowy. Spośród podobnych leków homeopatycznych wyróżnia się długofalowym działaniem, zabezpieczając pacjenta przed atakami astmy.

Dawkowanie

20 kropli 4-5 razy dziennie - w atakach astmy początkowo 50 kropli co 15 minut po kuracji 2-3 tygodniowej robi się przerwę 1 tygodniową.

Wskazania

  • Astma,
  • Obturacyjne zapalenie oskrzeli,
  • Duszności.

Skład

Yerba santa D3, ipeca D4, lobelia D3, adrenalinum D6, belladonna D4, stramonium D4, solidago D3, ephedra D4, galopsis TM, sambucus nigra TM, crataegus TM, aethanolum.

Zawartość opakowania

30 ml.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Nowogrodzka 50, 00-695 Warszawa kontakt@lehning.pl

Kod EAN

5909996418415

Przydatne wpisy związane z Lehning Santaherba, krople doustne homeopatyczne na katar sienny, 30 ml

Jak odróżnić katar alergiczny od zwykłego?
katar
Jak odróżnić katar alergiczny od zwykłego?

Rodzajów nieżytu nosa jest sporo. W tym artykule skupimy się na 2 najczęściej występujących: katarze infekcyjnym i alergicznym. Jak odróżnić katar alergiczny od zwykłego? Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę, aby prawidłowo rozpoznać przyczynę kataru?

Katar zatokowy u dzieci – kiedy udać się do lekarza?
katar

Katar zatokowy u dziecka może budzić niepokój u jego rodziców. Szczególnie, jeśli dolegliwości dotyczą noworodka lub niemowlaka. Kiedy udać się z dzieckiem do lekarza? Jakie objawy wymagają pilnego uzyskania pomocy medycznej?

Katar zatokowy - objawy, rozpoznanie, przebieg, leczenie
katar

Zapalenie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych (rhinosinusitis) to jedna z najczęstszych chorób górnych dróg oddechowych, które rocznie dotyka szacunkowo 6–15% ogółu populacji. Dla rozwoju schorzenia konieczna jest obecność drobnoustrojów chorobotwórczych oraz wewnątrzzatokowe gromadzenie wydzieliny śluzowej, zaburzające drożność ujścia zatok. Jak rozpoznać katar zatokowy? Jak wygląda leczenie kataru zatokowego i czym może skutkować przewlekłe, nieleczone zapalenie zatok?

Jak rozpoznać katar wirusowy od bakteryjnego?
katar

Katar wirusowy czy bakteryjny – to pytanie, które zadaje sobie wielu pacjentów, a także rodziców chorujących dzieci. Jak odróżnić katar powodowany przez wirusy od tego, którego przyczyną są bakterie? Czy zawsze konieczne jest prawidłowe rozpoznanie źródła infekcji?

    Darmowa dostawa
    Wysyłamy w 48h
    w dni robocze
    Specjalistyczny transport
    Specjalistyczny
    transport
    Drogeria Dla Rodziny
    Drogeria Dla Rodziny
    kosmetyki i suplementy diety
    Wysyłamy w 48h
    w dni robocze
    Specjalistyczny transport
    Specjalistyczny
    transport
    Drogeria Dla Rodziny
    Drogeria Dla Rodziny
    kosmetyki i suplementy diety