Energia

Nieodpowiednia dieta, uboga w witaminy i minerały może doprowadzić do problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest brak energii. Gdy naszemu organizmowi brakuje wzmocnienia, stajemy się ospali, zmęczeni i drażliwi. Aby odzyskać chęci do działania, warto wspomóc się odpowiednimi suplementami. Znajdziesz je w naszym asortymencie.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 38

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 38

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak odzyskać energię?

Spadki energii zdarzają się każdemu z nas. Często są one związane ze zmianami atmosferycznymi. Niskie temperatury i niedobór słońca mogą bowiem skutecznie utrudnić nam funkcjonowanie. Braki energetyczne wynikają także z niedoboru odpowiednich substancji. Dlatego też w momentach, w których brakuje nam energii warto zmodyfikować swój tryb życia i sposób żywienia. Dodatkowo, istotne jest dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu. Aby odzyskać siły, można również wspomóc się specjalnymi preparatami, które w swoim składzie zawierają potrzebne witaminy i minerały. Znajdziesz je w asortymencie Apteki dla Rodziny.

Preparaty na energię dla kobiet i mężczyzn

Zapotrzebowanie na pierwiastki i składniki mineralne różni się w zależności od wieku oraz płci. W związku z tym, kiedy pojawia się ich niedobór ważne jest indywidualne podejście. W naszej ofercie posiadamy preparaty na energię zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Są one dostępne w postaci wygodnych do połknięcia tabletek, kapsułek oraz pastylek. W naszym asortymencie mamy także produkty dedykowane seniorom.

Co stosować, aby mieć energię?

W momentach zmęczenia warto suplementować magnez. Jest to główny pierwiastek odpowiedzialny za wzmacnianie organizmu. W odzyskaniu energii mogą również pomóc produkty z żeń-szeniem. Ma on bowiem właściwości pobudzające i może przyśpieszyć powrót do formy. W Aptece dla Rodziny znajdziesz szeroki wybór preparatów na energię, które zawierają dane składniki i są dostępne bez recepty.