ADAMED PHARMA

Cardiamid z Kofeiną, krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml

Produkt dostępny
20,08 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia, nasion guarany. Kofeina pomaga w poprawie koncentracji. Wyciąg z guarany pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie: 2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie.

Preparat zawiera w swoim składzie surowce wykazujące naturalną gorycz, dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub na cukier. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety dla osób, które odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii oraz dla osób, które chcą wspomóc swoją sprawność psychiczną i koncentrację.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży oraz u dzieci.

Składniki

4 ml zawierają: 95 mg kofeiny, 60,40 mg wyciągu z owoców głogu, 53,28 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia, 22,20 mg wyciągu z nasion guarany, 1,40 mg witaminy B6.

Ciąża i karmienie piersią

Nie stosować w ciąży.

Działania niepożądane

Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Pieńków, ul. Mariana Adamkiewicza 6A 05-152 Czosnów k. W-wy Polska

Kod EAN

5900161004297
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Cardiamid z Kofeiną, krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Cardiamid z Kofeiną, krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml
Cardiamid z Kofeiną, krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml
krople ze składnikami zmniejszającymi uczucie zmęczenia i poprawiające koncentrację, 100 ml
20,08 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport