Podpaski, wkładki, tampony

Podczas miesiączki istotne jest odpowiednie dbanie o higienę. W zachowaniu komfortu pomagają podpaski, wkładki oraz tampony. Bardzo ważne jest, żeby były wygodne i nie krępowały ruchów. Znaczenie ma również materiał, z którego są wykonane. W tej kategorii znajdziesz artykuły higieniczne przeznaczone do stosowania w „te dni”.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-23 z 35

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-23 z 35

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Podpaski – komfortowa ochrona

Artykuły higieniczne przeznaczone dla kobiet powinny być wykonane z materiałów, które nie podrażniają oraz nie uczulają wrażliwej skóry okolic intymnych. Dobre podpaski powinny zabezpieczać bieliznę, neutralizować intymne zapachy i cechować się wysoką chłonnością. Dodatkowo, istotna jest wygoda ich stosowania. Podpaski higieniczne nie powinny bowiem krępować ruchów. W naszej aptece znajdziesz produkty wykonane z delikatnych materiałów, zapewniających komfort podczas miesiączki.

Podpaski na noc

Podpaski na noc spełniają inną funkcję, niż te do stosowania na co dzień. Dlatego też przy ich wyborze należy przede wszystkim wziąć pod uwagę chłonność. Muszą one bowiem zapewnić nam ochronę podczas snu. Podpaski na noc są zazwyczaj większe i grubsze od standardowych, a na ich opakowaniu znajduje się oznaczenie 4 lub 5 kropli. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które zapewniają ochronę w godzinach nocnych.

Czym są wkładki higieniczne?

Stosowanie wkładek higienicznych zapewnia komfort i świeżość. Zostały one stworzone z myślą o codziennej kobiecej higienie. Ich stosowanie gwarantuje ochronę bielizny. Najczęściej przydają się na kilka dni przed i po okresie, kiedy zwiększone jest wydzielanie śluzu. Dzięki anatomicznemu kształtowi idealnie dopasowują się do okolic krocza i są niemal niewyczuwalne. W Aptece dla Rodziny znajdziesz wkładki higieniczne w różnych rozmiarach i o różnych kształtach – możesz dobrać odpowiedni dla siebie.

Jakie tampony wybrać?

Tampony są coraz częściej wybieraną alternatywą dla podpasek. Tradycyjne tampony są wytwarzane z połączenia bawełny i celulozy. Dedykowane są przede wszystkim kobietom, które prowadzą aktywny styl życia – biegają, pływają, ćwiczą fizycznie. Stanowią one bardzo wygodną formę zabezpieczenia podczas miesiączki. Tampony dostępne w naszej aptece różnią się stopniem chłonności oraz rozmiarem. Dzięki temu możesz wybrać opcję najlepszą dla Ciebie.