Produkt niedostępny
MEDA

ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt.

Produkt niedostępny
25,83 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający polikosanol, czerwony fermentowany ryż, kwas foliowy, koenzym Q10 i astaksantynę.

Fermentowany czerwony ryż zawiera monakolinę, naturalną substancję, która ze względu na budowę chemiczną zaliczana jest do grupy statyn. Polikosanol jest mieszaniną naturalnych alkoholi tłuszczowych zawartych w woskach roślinnych trzciny cukrowej, otrębach ryżowych oraz w wosku pszczelim. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Koenzym Q10 jest fizjologicznym składnikiem obecnym w organizmie. Astaksantyna jest substancją syntetyzowaną przez mikroalgi Haematococcus pluvialis.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie: 1 tabletka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku trudności z połknięciem tabletki, można ją podzielić na dwie części, a następnie połknąć popijając szklanką wody.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w monakolinę, polikosanol, kwas foliowy, koenzym Q10 i astaksantynę.

Składniki

1 tabl. zawiera: 200 mg czerwonego ryżu fermentowanego (co odpowiada 3 mg monakoliny) 0,5 mg astaksantyny (z mikroalg Haematococcus pluvialis Flotow), 10 mg polikosanolu, 200 μg kwasu foliowego (100% RWS), 2 mg koenzymu Q10.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować w połączeniu z lekami obniżającymi poziom cholesterolu. U stosujących preparat mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe i ból mięśniowy, głównie u osób nietolerujących statyn. W przypadku wystąpienia bólu mięśniowego należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią

Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kod EAN

8019561240017
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt. tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt.
ArmoLipid, tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt.
tabletki przeciwmiażdżycowe z składnikami stabilizującymi poziom cholesterolu, 20 szt.
25,83 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport