Produkt niedostępny
OLEOFARM

D-Vitum witamina D 1000 j.m. , kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt.

Produkt niedostępny
10,26 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Witamina D pomaga też w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie.

Dzieci od 1. rż.: 1 kaps. dziennie. Przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w witaminę D3 u dzieci od 1. rż. W przypadku dzieci od 1. rż. zalecana jest suplementacja witaminą D w dawce 600-1000 j.m./dobę, zależnie od masy ciała w miesiącach wrzesień-kwiecień lub przez cały rok, jeśli nie jest zapewniona efektywna synteza skórna witaminy D w miesiącach letnich.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. twist-off zawiera: 25 µg witaminy D3 (500% RWS).

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Oleofarm Sp. z o.o. ul. Mokronoska 8 52-407 Wrocław

Kod EAN

5904960012781
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu D-Vitum witamina D 1000 j.m. , kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
D-Vitum witamina D 1000 j.m. , kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt. kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt.
D-Vitum witamina D 1000 j.m. , kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt.
kapsułki twist-off dla dzieci od 1. roku życia, 36 szt.
10,26 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport