Canpol Babies Smoczek Bunny&Company, silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.

Produkt dostępny
6,82 zł
Opis produktu

Typ produktu

AKCESORIA

O produkcie

Smoczek uspokajający BUNNY&COMPANY wykonany z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Posiada świecący uchwyt, który ułatwia znalezienie smoczka w ciemności. Wyposażony został w gumkę o anatomicznym kształcie. Smoczek dobrze odpowietrza się, dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym na tarczce. Nie zawiera BPA. Dostępny w kilku kolorach. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-18 miesięcy.

Sposób użycia

Smoczek utrzymuj w czystości. Przed pierwszym użyciem smoczek wygotuj w gorącej wodzie przez 5 minut. Następnie po schłodzeniu wyciśnij pozostałą w smoczku wodę. Dla zachowania higieny myj regularnie smoczek pod ciepłą bieżącą wodą. Przynajmniej raz dziennie i za każdym razem, gdy smoczek wypadnie poza łóżeczko czy wózek wyparz go w gorącej wodzie. Nie nadaje się do użytku w zmywarce i mikrofali. Można dezynfekować i wyparzać. Do mycia nie używaj antybakteryjnych ani ściernych środków czyszczących. Ich zbyt wysokie stężenie może z czasem spowodować uszkodzenie elementów plastikowych.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie do użytku w zmywarce i mikrofali. Można dezynfekować i wyparzać.

Nie pozostawiaj smoczka w bezpośrednim narażeniu na promienie słoneczne, w pobliżu źródeł ciepła lub w substancji dezynfekującej (roztwór „dezynfekujący”) dłużej niż jest to zalecane, ponieważ może to spowodować osłabienie gumki.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Puławska 430 02-884 Warszawa

Kod EAN

5903407232720
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Canpol Babies Smoczek Bunny&Company, silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Canpol Babies Smoczek Bunny&Company,  silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.  silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.
Canpol Babies Smoczek Bunny&Company, silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.
silikonowy anatomiczny, 6-18 miesięcy, 1 szt.
6,82 zł
Twoja ocena
Inne z tej kategorii
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport