NORDFARM

4 Lacti Baby, krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml

Produkt dostępny
10,75 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), w postaci doustnej zawiesiny, zasiedlający w sposób naturalny florę bakteryjną przewodu pokarmowego. Preparat może być stosowany jako uzupełnienie flory bakteryjnej jelit podczas stosowania antybiotyku oraz przez 3 tyg. po zaprzestaniu antybiotykoterapii.

Sposób użycia

Sposób podania. Preparat przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć. Krople można podać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (mleko, woda, sok owocowy) o temperaturze maksymalnej 37st.C i podać na łyżeczce, najlepiej w trakcie posiłku.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie.

Dzieci w wieku poniżej 12 lat: 5 kropli dziennie.

Dzieci powyżej 12 lat oraz dorośli: 10 kropli dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Zastosowanie

Uzupełnienie normalnej diety w bakterie zasiedlające przewód pokarmowy dla noworodków, niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

5 kropli zawiera 5x109 CFU liofilizowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Po pierwszym otwarciu opakowania bezpośredniego, preparat można stosować przez 30 dni.

Ważne informacje

Po pierwszym otwarciu opakowania bezpośredniego, preparat można stosować przez 30 dni.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

02-672 Warszawa ul. Domaniewska 37 lokal 2.43

Kod EAN

5907559239507
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu 4 Lacti Baby, krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
4 Lacti Baby, krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml
4 Lacti Baby, krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml
krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml
10,75 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z 4 Lacti Baby, krople ze składnikami na prawidłową florę bakteryjną jelit u dzieci i niemowląt, butelka 5 ml

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

prebiotyki i probiotyki
probiotyki

Probiotyki stanowią obecnie istotny składnik diety. Mają znaczenie dla zdrowia, wykorzystywane są w leczeniu i profilaktyce niektórych chorób. Wiele z nich posiada niespotykane właściwości. Dlatego tak wiele osób decyduje się na suplementacją probiotykami. Jak się okazuje powodów, aby przyjmować probiotyk jest naprawdę dużo. Dodatkowo rozmawiając o probiotykach trudno ominąć kwestię prebiotyków oraz synbiotyków. Warto zatem wiedzieć czym należy się kierować wybierając preparat probiotyczny dla siebie i najbliższych. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport