SANPROBI

Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.

Produkt dostępny
26,90 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Preparat zawiera siedem szczepów bakterii probiotycznych oraz prebiotyki (fruktooligosacharydy i inulinę), przez co utrzymuje zawartość bakterii probiotycznych i prebiotyków w organizmie oraz wspiera mikroflorę jelitową.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż.: 2-4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1-2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 10 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci <3 rż.

Składniki

1 kaps. zawiera: 1 x 109 CFU/g (≥ 200 milionów CFU w kapsułce) Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactococcus lactis W19, Lactobacillus paracasei W20 i Lactobacillus salivarius W24 oraz 27,6 mg inuliny i 2,4 mg fruktooligosacharydów.

Ciąża i karmienie piersią

Preparat bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt. kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
26,90 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport