SANPROBI

Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.

Produkt dostępny
27,24 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Preparat zawiera siedem szczepów bakterii probiotycznych oraz prebiotyki (fruktooligosacharydy i inulinę), przez co utrzymuje zawartość bakterii probiotycznych i prebiotyków w organizmie oraz wspiera mikroflorę jelitową.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i dzieci >12 rż.: 2-4 kaps. dziennie. Dzieci 3-12 rż.: 1-2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku antybiotykoterapii zaleca się przyjmowanie preparatu wraz z rozpoczęciem stosowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 10 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w celu przywrócenia i utrzymania prawidłowej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, zwłaszcza podczas i po antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Dzieci <3 rż.

Składniki

1 kaps. zawiera: 1 x 109 CFU/g (≥ 200 milionów CFU w kapsułce) Bifidobacterium lactis W51, Bifidobacterium lactis W52, Lactobacillus acidophilus W22, Lactobacillus plantarum W21, Lactococcus lactis W19, Lactobacillus paracasei W20 i Lactobacillus salivarius W24 oraz 27,6 mg inuliny i 2,4 mg fruktooligosacharydów.

Ciąża i karmienie piersią

Preparat bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Kurza Stopka 5/C 70-535 Szczecin

Kod EAN

5907774335022
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt. kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.
27,24 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Sanprobi Super Formula, kapsułki ze składnikami wspierającymi florę jelitową, 40 szt.

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

prebiotyki i probiotyki
probiotyki

Probiotyki stanowią obecnie istotny składnik diety. Mają znaczenie dla zdrowia, wykorzystywane są w leczeniu i profilaktyce niektórych chorób. Wiele z nich posiada niespotykane właściwości. Dlatego tak wiele osób decyduje się na suplementacją probiotykami. Jak się okazuje powodów, aby przyjmować probiotyk jest naprawdę dużo. Dodatkowo rozmawiając o probiotykach trudno ominąć kwestię prebiotyków oraz synbiotyków. Warto zatem wiedzieć czym należy się kierować wybierając preparat probiotyczny dla siebie i najbliższych. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport