Produkt niedostępny
BAYER

Dicoflor krople, ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml

Produkt niedostępny
36,46 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Dicoflor krople - suplement diety w postaci zawiesiny zawierający liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Produkt przeznaczony dla niemowląt i dzieci oraz osób dorosłych.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 5-10 kropli. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w ciepłym lub zimnym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37st.C. Preparat zaleca się stosować w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w bakterie Lactobacillus rhamnosus GG. Przeznaczony dla: niemowląt, dzieci i dorosłych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Składniki

5 kropli zawiera 5 mld żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Składniki wykorzystane do produkcji kropli są wolne od glutenu, laktozy i substancji słodzących.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Na dnie butelki może być widoczny osad, który nie wpływa na jakość preparatu.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Aleje Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Kod EAN

5908229302996
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Dicoflor krople, ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Dicoflor krople, ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml
Dicoflor krople, ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml
ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml
36,46 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Dicoflor krople, ze składnikami uzupełniającymi mikroflorę jelitową u niemowląt i dzieci, butelka 5 ml

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

prebiotyki i probiotyki
probiotyki

Probiotyki stanowią obecnie istotny składnik diety. Mają znaczenie dla zdrowia, wykorzystywane są w leczeniu i profilaktyce niektórych chorób. Wiele z nich posiada niespotykane właściwości. Dlatego tak wiele osób decyduje się na suplementacją probiotykami. Jak się okazuje powodów, aby przyjmować probiotyk jest naprawdę dużo. Dodatkowo rozmawiając o probiotykach trudno ominąć kwestię prebiotyków oraz synbiotyków. Warto zatem wiedzieć czym należy się kierować wybierając preparat probiotyczny dla siebie i najbliższych. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport