Opryszczka i zajady

Opryszczka i zajady to dwie dolegliwości, które dotykają usta i jamę ustną. Opryszczka to choroba wywołana przez wirusa Herpes simplex, charakteryzująca się bąbelkami na wargach, które pękają, tworząc strupy. Zajady natomiast to owrzodzenia w jamie ustnej, powodujące ból i dyskomfort.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 28

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

W naszej aptece internetowej znajdziesz wiele preparatów, które pomagają w łagodzeniu objawów opryszczki i zajadów oraz przyspieszają proces gojenia. Preparaty te zawierają zwykle składniki łagodzące podrażnienia, przeciwzapalne i przeciwwirusowe, takie jak np. acyklowir, lidokaina, wyciąg z rumianku czy aloes.

 

W kategorii preparatów na opryszczkę i zajady znajdziesz m.in. kremy, maści i żele, które stosuje się miejscowo na zmienione chorobowo miejsca w jamie ustnej i na wargach. Preparaty te pomagają w łagodzeniu bólu, redukowaniu zapalenia oraz przyspieszają gojenie się zmian skórnych.

 

W aptece internetowej znajdziesz również suplementy diety i witaminy, które pomagają w wzmocnieniu układu odpornościowego i poprawie kondycji skóry. Suplementy te zawierają zwykle składniki takie jak np. witamina C, witamina D, cynk, selen i kwasy omega-3, które mają korzystny wpływ na zdrowie skóry i ogólną kondycję organizmu.