Produkt niedostępny
SYNOPTIS

Panthenol APTEO, pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml

Produkt niedostępny
9,13 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

Sposób użycia

Stosować na powierzchnię skóry kilka razy w ciągu doby. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Rozpylać bezpośrednio na skórę w odległości 15 cm od miejsca aplikacji. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy używać pianki w okolicach oczu. W przypadku aplikacji na skórę twarzy piankę zaaplikować na dłoń, a następnie rozprowadzić na twarzy.

Wskazania

Panthenol Pianka przeznaczony jest do pielęgnacji szczególnie wrażliwej, podrażnionej oraz wysuszonej skóry, zwłaszcza długotrwałym działaniem promieni słonecznych, podrażnieniami termicznymi i innymi czynnikami zewnętrznymi (wysoka temperatura, wiatr, mróz). Zawarty w piance Dexpanthenol działa łagodząco, zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry oraz przyspiesza jej regenerację.

Skład

Aqua, Butane, Propane, Panthenol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cetrimonium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Isobutane, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekracza­jącej 50 °C/122 °F. Chronić przed dziećmi.

Adres producenta/dystrybutora

Synoptis Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Krakowiaków 65 02-255 Warszawa

Kod EAN

5907553014674
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Panthenol APTEO, pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Panthenol APTEO, pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml
Panthenol APTEO, pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml
pianka do wrażliwej, podrażnionej i wysuszonej skóry działaniem promieni słonecznych, 150 ml
9,13 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport