POLSKI LEK

ENTitis, pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt.

Produkt dostępny
48,19 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Zawiera probiotyczny szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa, gardła (ang. ENT – Ear, Nose, Throat). Szczep Streptococcus salivarius K12 kolonizuje jamę ustną i nosogardziel. Wspiera produkcje lantybiotyków zwanych substancjami hamującymi podobnymi do bakteriocyn, działają one antagonistycznie na drobnoustroje patogenne takie jak S. pyogenes i S. pneumoniae.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i dzieci >3 rż.: 1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 min aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety dla dzieci >3 rż. i dorosłych, a w szczególności dla osób: przebywających w dużych skupiskach (przedszkole, szkoła, praca); mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory; po zakończonej kuracji antybiotykowej; w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 pastylka do ssania zawiera 1 mld bakterii Streptococcus salivarius K12 (formuła Bactoblis®) oraz 5 µg witaminy D.

Ważne informacje

Produkt może zawierać białka mleka oraz laktozę.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Chopina 10 34-100 Wadowice

Kod EAN

5901785303179
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu ENTitis, pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
ENTitis, pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt. pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt.
ENTitis, pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt.
pastylki ze składnikami wspomagającymi w infekcjii ucha, nosa i gardła o smaku miętowym, 30 szt.
48,19 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport