Pieluchy i pieluchomajtki

Pieluchy i pieluchomajtki to środki higieniczne, które stosuje się podczas występowania problemów z nietrzymaniem moczu. Pozwalają one na utrzymanie higieny i uniknięcie wstydliwego zapachu. W tej kategorii znajdziesz pieluchy i pieluchomajtki dla dorosłych w różnych rozmiarach; odpowiednie dla kobiet oraz mężczyzn.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jakie pieluchomajtki dla dorosłych wybrać?

Wybierając pieluchomajtki dla dorosłych, należy przede wszystkim skupić się na odpowiednim doborze rozmiaru. W Aptece dla Rodziny znajdziesz pieluchy chłonne w różnych rozmiarach – od S do L.  Proponujemy pieluchomajtki z pasem biodrowym oraz mocowane na przylepcorzepach. W naszej aptece znajdziesz również pieluchy dla dorosłych w różnych rozmiarach oraz o różnym stopniu chłonności. Dobór odpowiedniego produktu ma bardzo duże znaczenie dla komfortu jego użytkowania.

Pieluchomajtki, a majtki chłonne

Pieluchomajtki różnią się od majtek chłonnych głównie sposobem zakładania. Majtki chłonne ubiera się bowiem jak zwykłą bieliznę, a przy ich zdejmowaniu materiał nie ulega uszkodzeniu. Nie są one również wyposażone w żadne dodatkowe zapięcia. Pozwalają na zachowanie dyskrecji i codzienną aktywność. Natomiast pieluchomajtki są mocowane na pasie biodrowym lub przylepcorzepach, co zapobiega ewentualnym przeciekom. Dodatkowo, majtki chłonne są wykonane z cienkiego materiału, który łatwo ukryć pod ubraniami. Pieluchomajtki dla dorosłych są znacznie grubsze. Dlatego też dany środek higieniczny jest stosowany głównie do ochrony osób leżących. W naszej ofercie znajdziesz obydwa produkty – dzięki temu dobierzesz rozwiązanie dopasowane do aktualnych potrzeb.