Ferie zimowe

Ferie zimowe bardzo często są dla nas okazją do podróżowania. Wyjazdy na narty i górskie wycieczki to jedne z najpopularniejszych sposobów na spędzenie urlopu zimowego. Do takich podróży należy jednak odpowiednio się przygotować. Przede wszystkim warto zabrać ze sobą dobrze wyposażoną apteczkę. Jeżeli podróżują z nami dzieci, powinny znaleźć się w niej dodatkowo produkty przeznaczone dla najmłodszych. W tej kategorii znajdziesz bogaty wybór materiałów higienicznych, kosmetyków oraz akcesoriów, które sprawdzą się podczas ferii zimowych.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Ferie zimowe – co warto spakować na wyjazd?

Kompletowanie apteczki jest nieodłącznym elementem przygotowań do podróży. Wybierając się na ferie zimowe, również powinniśmy zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Przede wszystkim nie możemy zapomnieć o spakowaniu bandaży oraz innych materiałów opatrunkowych. Drobne urazy mogą się nam bowiem przytrafić w każdej sytuacji. Z tego względu dobrze jest uzupełnić nasz bagaż o bandaże elastyczne i opaski uciskowe. Znajdziesz je w asortymencie Apteki dla Rodziny. Proponujemy różne rozmiary opatrunków, dzięki którym będziesz w stanie opatrzyć wiele urazów.

Ferie zimowe z dziećmi  

Jeżeli wybieramy się na ferie zimowe całą rodziną, nasz bagaż musimy uzupełnić dodatkowo o preparaty przeznaczone dla dzieci. W apteczce wyjazdowej nie powinno zabraknąć środków łagodzących objawy choroby lokomocyjnej. Powinniśmy również pamiętać, że podczas wyjazdu nie należy przerywać suplementacji. Jeżeli nasz maluch zażywa na co dzień suplementy diety przeznaczone dla dzieci, zabierzmy je ze sobą. Przy okazji pamiętajmy, że nawet podczas ferii zimowych może dopaść nas przeziębienie. Dlatego też zabierzmy ze sobą środki o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

Kosmetyki do zimowej pielęgnacji

Wybierając się na ferie zimowe w aktywnym stylu, nastawiamy się na spędzenie wielu godzin na zewnątrz. Podczas górskich wycieczek i szaleństw na stoku nasza skóra jest narażona na szkodliwe działanie niskich temperatur. Dlatego też powinniśmy się o nią zatroszczyć i podczas ferii mieć przy sobie odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Aby zadbać o skórę naszych dłoni, postarajmy się o spakowanie kremu nawilżającego. W trosce o nasze usta pomoże nam natomiast odpowiednia pomadka lub balsam. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele produktów o działaniu pielęgnacyjnym, które możesz zabrać ze sobą na wyjazd. Po długich godzinach spędzonych na szlaku lub stoku nie zapomnij o wieczornych zabiegach, które przywrócą Twojej skórze równowagę. Sięgnij po odpowiedni krem do twarzy i balsam do ciała, które zapewnią jej odżywienie.