Nasenne

Odpowiednia ilość snu ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W obecnych czasach mamy do czynienia z wieloma czynnikami, które powodują bezsenność. Długotrwałe problemy z zasypianiem powodują szereg innych dolegliwości. Aby do nich nie dopuścić, warto sięgnąć po odpowiednie środki wspomagające sen.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 67

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 67

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Jak walczyć z bezsennością?

Problemy ze snem mogą być różnego pochodzenia. Jedną z najczęściej spotykanych przyczyn bezsenności jest stres. Codzienne trudności oraz nerwowe sytuacje mogą sprawiać, że nasz organizm nie będzie w stanie wejść w tryb odpoczynku. W takich przypadkach warto sięgnąć po naturalne środki lecznicze, które pomogą w walce z bezsennością. Zawierają one w swoim składzie wyciągi oraz ekstrakty z ziół ułatwiających zasypianie. Takie działanie wykazuje m.in. melisa, waleriana, kwiat lipy oraz szyszki chmielu. Znajdziesz je w Aptece dla Rodziny w formie wygodnych do przyjęcia tabletek na sen, syropów oraz kapsułek.

Tabletki nasenne bez recepty

Istnieje wiele mitów dotyczących tego, jakie sposoby zapewnią nam zdrowy, spokojny sen. Gdy dotyka nas bezsenność, próbujemy więc medytować, więcej ćwiczyć albo pić ziołowe herbaty lub mleko. Często jednak okazuje się, że dane metody nie są wystarczające. Wówczas należy sięgnąć po odpowiednie środki ułatwiające zasypianie. Najczęściej wybór pada na tabletki na sen. Są one bardzo wygodne w stosowaniu, a dodatkowo charakteryzują się szybkim działaniem. Poza ułatwianiem zasypiania, wydłużają sen, a także polepszają jego jakość. W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór tabletek nasennych dostępnych bez recepty.