Preparaty do higieny jamy ustnej

Preparaty do codziennej higieny jamy ustnej pomagają kompleksowo zadbać o stan zębów i dziąseł. Chronią przed rozwojem próchnicy, paradontozy, łagodzą nadwrażliwość zębów i stany zapalne dziąseł.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 396

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 396

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Preparaty do higieny jamy ustnej

Preparaty do higieny jamy ustnej to zarówno produkty do codziennego użytkowania, jak i środki, zalecane przy problemach w obrębie dziąseł i zębów. Produkty do codziennej higieny to m.in. szczoteczka do zębów, pasta, płyn do płukania ust, a także nici dentystyczne. W razie pojawienia się stanu zapalnego dziąseł można sięgnąć po skuteczny środek o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym, który pomoże zregenerować błonę śluzową i uśmierzy odczuwane dolegliwości.

Preparaty do codziennej higieny jamy ustnej

Preparaty do higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych przywracają świeży oddech i chronią przed rozwojem wielu chorób zębów. Pomagają pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń nawet z trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych. Kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej i pojawianiu się przebarwień.

Preparaty do codziennej higieny jamy ustnej należy dobierać indywidualnie, w zależności od stanu zębów i dziąseł, a także potrzeb pacjenta. Inne produkty zalecane są przy nadrażliwości zębów, inne przy paradontozie, a jeszcze inne przy silnych przebarwieniach. Można również sięgnąć po preparaty do higieny jamy ustnej, które zwalczają nieprzyjemny oddech lub po prostu wspomagają utrzymanie zdrowych zębów i dziąseł. Dostępne są także preparaty do higieny jamy ustnej dla dzieci, również tych, które dopiero rozpoczynają przygodę z pielęgnacją zębów.