Oryal Max, tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.

Produkt dostępny
12,19 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety dostarcza elektrolity. Potas i wapń wpływają na funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, w tym serca. Sód wraz z chlorkiem, to najbardziej aktywne osmotyczne składniki płynu międzykomórkowego. Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz mięśni. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. 2 razy dziennie, po rozpuszczeniu w 500 ml wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w elektrolity.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 tabl. zawiera 830 mg sodu, 173 mg potasu (8,7% RWS), 697 mg chlorku (87,1% RWS), 103 mg wapnia (12,9% RWS) i 44 mg magnezu (11,7% RWS). Tabletki zawierają substancję słodzącą.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ostrożnie stosować u osób leczonych na nadciśnienie tętnicze lub cukrzycę.

Ciąża i karmienie piersią

Stosowanie preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa

Kod EAN

5903031280081
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Oryal Max, tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Oryal Max, tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt. tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.
Oryal Max, tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.
tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.
12,19 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Oryal Max, tabletki musujące z elektrolitami o smaku malinowym, 15 szt.

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

prebiotyki i probiotyki
probiotyki

Probiotyki stanowią obecnie istotny składnik diety. Mają znaczenie dla zdrowia, wykorzystywane są w leczeniu i profilaktyce niektórych chorób. Wiele z nich posiada niespotykane właściwości. Dlatego tak wiele osób decyduje się na suplementacją probiotykami. Jak się okazuje powodów, aby przyjmować probiotyk jest naprawdę dużo. Dodatkowo rozmawiając o probiotykach trudno ominąć kwestię prebiotyków oraz synbiotyków. Warto zatem wiedzieć czym należy się kierować wybierając preparat probiotyczny dla siebie i najbliższych. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport