DR IRENA ERIS

Pharmaceris S Bezpieczny Krem Ochronny SPF 50+ , do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml

Produkt dostępny
45,93 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Krem oparty w 100% na filtrach mineralnych, odbija i rozprasza promienie słoneczne zapewniając bardzo wysoką ochronę skóry przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami.

Tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB.

Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. Krem w znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych.

Naturalnym efektem zastosowania filtrów mineralnych jest pozostawienie na skórze cienkiej, białej warstwy ochronnej.

Higroskopijne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem.

Sposób użycia

Niewielką ilość kremu delikatnie rozsmarować na twarzy. Rekomendowany do codziennego użytku. Aplikacja szczególnie polecana przed ekspozycją skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Wskazania

Polecany do codziennej ochrony szczególnie delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr).

Rekomendowany również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz filtry chemiczne.

Codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry twarzy dzieci i niemowląt od chwili narodzin.

Skład

100% filtrów mineralnych

tworzy na powierzchni skórę warstwę ochronną, która odbija promieniowanie UVA i UVB. Nie wchłania się w skórę tylko osiada na jej powierzchni.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Armii Krajowej 12 05-500 Piaseczno

Kod EAN

5900717149816
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Pharmaceris S Bezpieczny Krem Ochronny SPF 50+ , do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Pharmaceris S Bezpieczny Krem Ochronny SPF 50+ , do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml
Pharmaceris S Bezpieczny Krem Ochronny SPF 50+ , do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml
do twarzy dla dzieci od chwili narodzin, 50 ml
45,93 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport