DR IRENA ERIS

Pharmaceris T Pure - Retinol 0,3, krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml

Produkt dostępny
63,03 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Krem oparty na wysokim stężeniu czystego 0,3% retinolu w kremie wykazuje zrównoważone działanie przeciwtrądzikowo-przeciwzmarszczkowe, stanowiąc skuteczną kurację przywracającą prawidłowe funkcjonowanie skóry w okresie zmian hormonalnych.

Zamknięcie retinolu w mikrosferycznych, ceramidowych nośnikach zapewnia jego stabilność i zabezpiecza go przed utlenieniem, skutecznie likwidując nasilone trądzikowe zmiany hormonalne (grudki, krostki, wykwity) oraz hamując ponowne ich nawracanie.

Retinol przywraca homeostazę, zmniejszając nadmierne wydzielanie sebum oraz odblokowując i zwężając pory.

Wykazuje jednocześnie bardzo silne działanie przeciwzmarszczkowe.

Konstruuje włókna kotwiczące pomiędzy naskórkiem, a skórą właściwą, spłycając głębokość i zmniejszając liczbę oraz objętość zmarszczek i bruzd.

Efektem regularnego stosowania kremu jest właściwe napięcie i widoczne wygładzenie tekstury naskórka.

Dla zbilansowania komfortu skóry, w recepturze zastosowano nawilżające i odżywcze składniki emolientowe (wyciąg z lilii, masło Shea, wosk z oliwek, olej bawełniany) oraz 4% biomimetycznego skwalanu, wzmacniającego barierę lipidową naskórka.

Sposób użycia

Krem stosować codziennie na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu i ust. W trakcie stosowania produktu może wystąpić przejściowe zaczerwienienie i łuszczenie się naskórka, które są naturalną reakcją skóry. Na dzień konieczne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej min. SPF 30. Preparat nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży i pacjentów w trakcie kuracji doustnymi retinoidami.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja na noc dla osób dorosłych, wymagających efektywnego działania przeciwtrądzikowego wraz z działaniem przeciwzmarszczkowym.

Dla osób z tendencją do powstawania niedoskonałości, zmian trądzikowych, zaskórników oraz nadmiernego łojotoku, dla skóry tłustej i mieszanej.

Skład

Retinol 0,3%

Masło Shea

Wosk z oliwek

Skwalan biomimetyczny

Olej bawełniany

Adres producenta/dystrybutora

ul. Armii Krajowej 12 05-500 Piaseczno

Kod EAN

5900717140073
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Pharmaceris T Pure - Retinol 0,3, krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Pharmaceris T Pure - Retinol 0,3, krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml
Pharmaceris T Pure - Retinol 0,3, krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml
krem na noc z retinolem na trądzik wieku dorosłego, 40 ml
63,03 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport