OLIMP

Olimp Gold-Luteina, kapsułki ze składnikami wpływającymi na zachowanie prawidłowego widzenia, 30 szt.

Produkt dostępny
31,66 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe widzenie i funkcjonowanie narządu wzroku.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie: 1 kaps. dziennie, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety osób dorosłych w składniki wpływające na zachowanie prawidłowego widzenia. Preparat w szczególności polecany osobom wykonujących pracę w sztucznym świetle, pracę biurową przy komputerze, narażonym na ekspozycję intensywnego światła słonecznego, odczuwającym zmęczenie wzroku i dyskomfort powodowany łzawieniem, zaczerwienieniem oczu oraz nadwrażliwością na światło, również dla osób w średnim i starszym wieku dbających o utrzymanie wzroku w dobrej kondycji.

Składniki

1 kaps. zawiera: 250 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA), 22 mg luteiny, 2,2 mg zeaksantyny, 2,5 mg cynku, 120 µg (RE) witaminy A, 1,8 mg (α-TE) witaminy E.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Olimp Gold-Luteina, kapsułki ze składnikami wpływającymi na zachowanie prawidłowego widzenia, 30 szt. kapsułki ze składnikami wpływającymi na zachowanie prawidłowego widzenia, 30 szt.
Olimp Gold-Luteina, kapsułki ze składnikami wpływającymi na zachowanie prawidłowego widzenia, 30 szt.
kapsułki ze składnikami wpływającymi na zachowanie prawidłowego widzenia, 30 szt.
31,66 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport