PULINNO

Pulinno QBee, nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt.

Produkt dostępny
141,63 zł
Opis produktu

Typ produktu

WYRÓB MEDYCZNY

O produkcie

Nebulizator QBee przeznaczony jest do terapii wziewnej. Może być stosowany w warunkach domowych, jak i w placówkach medycznych. Nebulizator QBee może być wykorzystywany u osób w każdej grupie wiekowej: dzieci, osób dorosłych czy seniorów.

QBee to doskonały wybór dla każdej grupy wiekowej, dzięki swojej zaawansowanej technologii nebulizacji, która zapewnia precyzyjne i skuteczne podawanie leków inhalacyjnych, gwarantując szybką i skuteczną terapię dla całej rodziny.


Nebulizator QBee jest idealnym towarzyszem dla aktywnych osób, umożliwiając swobodne wykonywanie codziennych lekkich czynności* podczas nebulizacji.


Innowacyjny system nebulizacji bez użycia rąk sprawia, że korzystanie z tego urządzenia jest niezwykle wygodne i bezproblemowe.

Wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, co czyni go bardzo praktycznym i łatwym w użyciu oraz w przechowywaniu w dołączonym etui. Można go używać w dowolnym miejscu, niezależnie od dostępu do prądu, co daje większą swobodę w codziennym życiu. Podłącz QBee do telefonu, powerbanka lub innego źródła napięcia, np. zasilacz sieciowy.

QBee działa w niezwykle cichym trybie, co zapewnia komfort podczas inhalacji, zarówno dla użytkownika, jak i dla otoczenia. Bez hałasu i niepotrzebnego dyskomfortu, można skupić się na terapii i relaksować podczas korzystania z tego zaawansowanego urządzenia. Pojemnik na lek do nebulizatora QBee jest elementem zużywalnym. Z uwagi na bezpieczeństwo i higienę stosowania zgodnie z rekomendacją producenta jego wymiana powinna nastąpić po około 6 miesiącach użytkowania.

Zawartość opakowania

Kupując QBee otrzymujesz:

  • Nebulizator siateczkowy QBee z pojemnikiem na lek
  • Maskę dla dorosłych
  • Maskę dla dziecka
  • Ustnik
  • Etui do przechowywania nebulizatora
  • Instrukcję w języku polskim
  • Dwa adaptery (do podłączenia źródła zasialania z telefonu: z portem USB C oraz Lightning – iPhone)

Kod EAN

5903351729291
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Pulinno QBee, nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Pulinno QBee, nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt. nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt.
Pulinno QBee, nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt.
nebulizator siateczkowy VP-M1, 1 szt.
141,63 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport