Ortopedina Flex, proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.

Produkt niedostępny
37,64 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Zawarta w preparacie glukozamina jest prekursorem substancji odpowiadającej za budowę aparatu stawowego. Kolagen jest jednym z głównych budulców chrząstki stawowej, a kwas hialuronowy należy do składników mazi stawowej odpowiadającej za smarowanie powierzchni stawowych. Witamina C wspomaga organizm w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki i kości, ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina D3 wspomaga organizm w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 saszetka dziennie, po rozpuszczeniu w 1/3 szkl. wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w celu wspomagania utrzymania sprawności stawów, kości i mięśni u osób, u których może dochodzić do nadmiernego obciążania stawów (intensywny wysiłek fizyczny, nadwaga).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 saszetka zawiera: 1000 mg siarczanu glukozaminy 2KCl (591,80 mg glukozaminy), 500 mg hydrolizowanego kolagenu, 20 mg kwasu hialuronowego, 80 mg witaminy C (100% RWS) i 5 µg witaminy D3 (100% RWS).

Ciąża i karmienie piersią

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kod EAN

5902768919301
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Ortopedina Flex, proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Ortopedina Flex, proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz. proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.
Ortopedina Flex, proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.
proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.
37,64 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Ortopedina Flex, proszek ze składnikami wspierącymi utrzymanie zdrowych kości, 30 sasz.

Odbudowa chrząstki stawowej - czy jest możliwa?
Regeneracja chrząstki stawowej
Odbudowa chrząstki stawowej - czy jest możliwa?

Chrząstka stawowa wyściela zakończenia kości długich. Jej odpowiedni skład jakościowy i ilościowy odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie stawu. Niestety z wiekiem, ale również na skutek innych czynników dochodzi do zaburzeń w składzie chrząstki. Czy możliwa regeneracja chrząstki stawowej, a dzięki temu zwiększenie ich ruchomości i sprawności? Jaki preparat na stawy najlepiej wybrać?

Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?
zwyrodnienie statów

Pierwsze objawy choroby zwyrodnieniowej najczęściej pojawiają się po 50. roku życia. Dzięki odpowiednim zmianom w codziennych aktywnościach, można spowolnić przebieg choroby. Jak dbać o stawy, aby ich nie przeciążać? Jakie domowe sposoby na zwyrodnienie stawów złagodzą ból?

Co powinien zawierać skuteczny suplement na stawy?
suplementy

W leczeniu stawów można stosować substancje należące do tzw. grupy SYSADOA. Jakie leki na odbudowę chrząstki stawowej je zawierają? Co na stawy kolanowe może złagodzić ból, trzeszczenie i poprawić mobilność? 

chore stawy - leczenie
stawy

Choroba zwyrodnieniowa stawów ma charakter przewlekły, towarzyszy jej ból, niekiedy stan zapalny. Niestety dość mocno obniża ona jakość życia, głównie kobiet, ponieważ wśród osób cierpiących na tego typu dolegliwości dominują panie. Warto wiedzieć, że zwyrodnienie stawu to choroba postępująca, gdzie stosowane leczenie może przyhamować zmiany degeneracyjne w stawach. Nieco inaczej odczuwane jest zwyrodnienie kolana, a inaczej biodra czy kręgosłupa.

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport