Pregna Plus, kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt.

Produkt dostępny
38,39 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety, którego składniki pełnią wiele istotnych funkcji w organizmie oraz w sposób fizjologiczny wpływają na prawidłowy przebieg ciąży.

Zawiera zalecane przez PTGiP składniki: kwas foliowy, żelazo, jod, witaminę D oraz DHA. Skład preparatu wzbogacony jest o biologicznie dostępną formę folianu - MetaPregnaFolicTM (L-metylofolian wapnia), która jest łatwiej i szybciej przyswajana niż kwas foliowy. Żelazo, zawarte w preparacie, występuje w formie diglicynianu żelaza (II), charakteryzuje się wysoką biodostępnością i dobrą tolerancją ze strony przewodu pokarmowego. Jego wchłanianie nie jest zależne od czynników pokarmowych.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie.

Dorośli: 1 kaps. dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety kobiet w ciąży i karmiących piersią w witaminy, minerały i kwasy Omega-3. Zalecana kompleksowa suplementacja z Pregna DHA, która umożliwia indywidualne dostosowanie ilości DHA, w zależności od potrzeb i diety.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera: 100 mg oleju rybiego (w tym 50 mg DHA - kwas dokozaheksaenowy), 50 µg (2000 j.m.) witaminy D3, 400 µg kwasu foliowego, 200 µg L-metylofolianu wapnia, 27 mg żelaza i 200 µg jodu.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Skwer Kard S. Wyszyńskiego 5, lok. 6U 01-015 Warszawa

Kod EAN

5906716507145
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Pregna Plus, kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Pregna Plus, kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt. kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt.
Pregna Plus, kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt.
kapsułki uzupełniające dietę w witaminy minerały i kwasy omega-3, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, 30 szt.
38,39 zł
Twoja ocena
Inne z tej kategorii
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport