Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3, tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.

Produkt niedostępny
48,90 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający wapń i witaminę D<sub>3</sub>. Wapń z witaminą D<sub>3</sub> utrzymują prawidłowy stan kości i zębów. Ponadto wapń jest ważnym pierwiastkiem biorącym udział w procesie krzepnięcia krwi, w funkcjonowaniu enzymów trawiennych i mięśni, w przewodnictwie nerwowym oraz w procesach energetycznych organizmu. Witamina D<sub>3</sub> poprawia wchłanianie i wykorzystanie wapnia oraz utrzymuje jego prawidłowe stężenie we krwi.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 rż.: 1 tabl. dziennie. Tabl. należy przyjmować podczas posiłku lub bezpośrednio po posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety dla dorosłych i dzieci od 12 rż. w wapń i witaminę D<sub>3</sub>.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Składniki

1 tabl. Calcium 1250 + Vitamin D3 zawiera 500 mg wapnia (w postaci węglanu wapnia z muszli ostryg) i 5 µg witaminy D<sub>3</sub>.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Kod EAN

5903263900887
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3, tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3, tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt. tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.
Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3, tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.
tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.
48,90 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Vitrum Calcium 1250 + Vitaminum D3, tabletki z wapniem i witaminą D3 wspierającymi mocne kości i zęby, 120 szt.

Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?
zwyrodnienie statów
Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?

Pierwsze objawy choroby zwyrodnieniowej najczęściej pojawiają się po 50. roku życia. Dzięki odpowiednim zmianom w codziennych aktywnościach, można spowolnić przebieg choroby. Jak dbać o stawy, aby ich nie przeciążać? Jakie domowe sposoby na zwyrodnienie stawów złagodzą ból?

chore stawy - leczenie
stawy

Choroba zwyrodnieniowa stawów ma charakter przewlekły, towarzyszy jej ból, niekiedy stan zapalny. Niestety dość mocno obniża ona jakość życia, głównie kobiet, ponieważ wśród osób cierpiących na tego typu dolegliwości dominują panie. Warto wiedzieć, że zwyrodnienie stawu to choroba postępująca, gdzie stosowane leczenie może przyhamować zmiany degeneracyjne w stawach. Nieco inaczej odczuwane jest zwyrodnienie kolana, a inaczej biodra czy kręgosłupa.

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport