OLIMP

Olimp Gold Omega 3 D3 + K2, kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt.

Produkt dostępny
45,30 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający kwasy omega-3 uzupełnione witaminą K z natto i witaminami D i E. Kwasy omega-3 (EPA i DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA). Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina D pomaga w  utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, po posiłku, popijając dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w kwasy omega-3 oraz witaminy D i K. Preparat szczególnie polecany osobom dbającym o prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążenia.

Przeciwwskazania

Nie stosować równocześnie z innymi preparatami zawierającymi witaminy D i K. Nadwrażliwość na soję lub którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera 1000 mg oleju rybiego, w tym 330 mg EPA, 220 mg DHA i 100 mg innych kwasów omega-3 oraz 50 µg (2000 j.m., 1000% RWS) witaminy D3, 50 µg witaminy K2 (menachinon-7, 66,7% RWS)) i 12 mg witaminy E (100% RWS). Preparat może zawierać śladowe ilości lecytyny sojowej.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Stosowanie preparatu u pacjentów leczonych lekami przeciwzakrzepowymi skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Nagawczyna 109c, 39-200 Nagawczyna

Kod EAN

5901330053931
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Olimp Gold Omega 3 D3 + K2, kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Olimp Gold Omega 3 D3 + K2, kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt. kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt.
Olimp Gold Omega 3 D3 + K2, kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt.
kapsułki ze składniami na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, serca, 30 szt.
45,30 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport