Produkt niedostępny
QPHARMA

Eye Q, kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis

Produkt niedostępny
162,27 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawiera specjalnie dobrany skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA. Preparat w łatwy i wygodny sposób dostarcza do organizmu wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w odpowiednio zbilansowanych proporcjach (EPA do DHA - 3,2 : 1). Zawiera naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA w naturalnej formie trójglicerydów, uzyskane z oleju z ryb morskich, młodych sardynek i sardeli z czystych wód oceanów południowych, oraz omega-6 GLA (olej z wiesiołka). Niezależne testy gwarantują, że preparat odpowiada surowym normom czystości, ustalonym przez UE i WHO. Skuteczność i bezpieczeństwo preparatu zostało udokumentowane w szeregu badań klinicznych, dlatego preparat posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Kapsułki/kapsułki do żucia. Dorośli, młodzież i dzieci >3 rż. Suplementacja nasycająca: przy stosowaniu preparatu po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie 6 kapsułek dziennie w 2 porcjach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 3 miesiące. Suplementacja podtrzymująca: po 3 miesiącach od rozpoczęcia podawanie można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie. Płyn. Dorośli, młodzież i dzieci od 18 mż. Suplementacja nasycająca: przy stosowaniu preparatu po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie 3 łyżeczek płynu (15 ml) dziennie w 2 porcjach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 3 miesiące. Suplementacja podtrzymująca: po 3 miesiącach od rozpoczęcia podawanie 1 łyżeczki płynu (5 ml) dziennie.

Zastosowanie

Kapsułki/kapsułki do żucia. Uzupełnianie diety dzieci >3 rż., młodzieży i dorosłych w kwasy omega-3 i omega-6. Płyn. Uzupełnianie diety dzieci od 18 mż., młodzieży i dorosłych w kwasy omega-3 i omega-6.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Składniki

Kapsułki: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułki (żelatyna, glicerol), przeciwutleniacz chroniący kwasy przed utlenieniem: naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi). Kapsułki do żucia: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułki (żelatyna, glicerol, woda oczyszczona, ksylitol, aromat truskawkowy, sproszkowana celuloza), aromat truskawkowy, przeciwutleniacz chroniący kwasy przed utlenieniem: naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi). Płyn: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, przeciwutleniacz chroniący kwasy przed utlenieniem: naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi), aromat (naturalna wanilia lub naturalny olejek cytrynowy/ naturalny aromat cytrynowy).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Kapsułki oraz kapsułki do żucia do stosowania u dzieci powyżej 3 rż. ze względu na ewentualne ryzyko zakrztuszenia.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Wał Miedzeszyński 608, 03-994 Warszawa

Kod EAN

5060072602514
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Eye Q, kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Eye Q, kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis
Eye Q, kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis
kapsułki uzupełniające dietę w kwasy omega-3 i omega-6, 360 szt. + 40 szt. gratis
162,27 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport