QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Mocne kości , tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.

Produkt dostępny
24,38 zł

Doppelherz aktiv Mocne kości Calcium 1500 + vit. D - suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.

Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Wapń i witamina D są niezbędne dla utrzymania prawidłowego stanu kości. Witamina K odpowiada za działanie osteokalcyny, wpływającej na mineralizację kości. Węglan wapnia jest przetwarzany w żołądku w chlorek wapnia, który jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Połączenie z witaminą D jest najbardziej optymalne pod kątem wykorzystania wapnia przez organizm, bowiem wspomaga ona wchłanianie wapnia w jelitach i jego wykorzystanie w organizmie.

Sposób użycia

Tabletki można dzielić.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie, po posiłki, obficie popijając. Zaleca się co najmniej 6 mies. stosowanie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w wapń, szczególnie po menopauzie i w stanach zwiększonego zapotrzebowania na ten pierwiastek u dzieci i młodzieży, mężczyzn po 50. rż., u osób aktywnych fizycznie, palących papierosy, pijących znaczne ilości kawy, coli czy herbaty.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 tabletka zawiera: 600 mg wapnia (75% referencyjnej wartości spożycia), 15 µg witaminy D3 (300% RWS) i 15 µg witaminy K (20% RWS).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Skonsultować się z lekarzem przy niewydolności nerek, kamicy nerkowej lub nadczynności przytarczyc. W przypadku stosowania leków nasercowych lub antybiotyków należy sprawdzić ulotkę stosowanego leku lub poradzić się farmaceuty.

Ważne informacje

Tabletki można dzielić.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932577808
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Mocne kości , tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Mocne kości , tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt. tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.
Doppelherz aktiv Mocne kości , tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.
tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.
24,38 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Doppelherz aktiv Mocne kości , tabletki z wapniem i witaminą D, 60 szt.

Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?
zwyrodnienie statów
Jak dbać o stawy seniora, aby zmniejszyć objawy choroby zwyrodnieniowej?

Pierwsze objawy choroby zwyrodnieniowej najczęściej pojawiają się po 50. roku życia. Dzięki odpowiednim zmianom w codziennych aktywnościach, można spowolnić przebieg choroby. Jak dbać o stawy, aby ich nie przeciążać? Jakie domowe sposoby na zwyrodnienie stawów złagodzą ból?

chore stawy - leczenie
stawy

Choroba zwyrodnieniowa stawów ma charakter przewlekły, towarzyszy jej ból, niekiedy stan zapalny. Niestety dość mocno obniża ona jakość życia, głównie kobiet, ponieważ wśród osób cierpiących na tego typu dolegliwości dominują panie. Warto wiedzieć, że zwyrodnienie stawu to choroba postępująca, gdzie stosowane leczenie może przyhamować zmiany degeneracyjne w stawach. Nieco inaczej odczuwane jest zwyrodnienie kolana, a inaczej biodra czy kręgosłupa.

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport